Get Adobe Flash player

ARI SATIŞI

Arı Satışı: 05458226465

images

Türkiyenin her bölgesine,arı satışımız vardır,satışlar paket arıcılık olarakta ,toptan koloni alımlarıylada yapılır,

Satıslar Nisan 1 den  sonra yapılacaktır,Spariş vermek isteyen arıcı arkadaslar irtibat telefon numaramızdan bizlere Ulaşabilirler.

Arı ırklarımız,Karniyol,Kafkas,İtalyan Ve Belfast tır, Çıta fiyatlarımız Toptan alımlarda 30 Tl Paket Arıcılık sitemiylede 5 Çıtalık Aparalarda gönderiyoruz 220 tl dir. Yüklü alımlarda ,Arınızı Kapınıza Kadar getiriyoruz,Türkiyenin neresinde ulursanız olun Kapınıza Kadar Getiriyoruz.

Arılarımız saglıklı ve verimlidir.

NOT:ARICI ARKADASLAR İÇİN DUYURUDUR,FAZLA OLAN ARINIZ VAR İSE VE SİZ SATMAK İSTİYORSANIZ WEB SAYFAMIZDA, YORUMLAR KISMINDAN KAÇ ARI SATISI YAPACAKSANIZ FİYAT VE İRTİBAT TELEFON NUMARANIZLA BERABER BİZLERE YAZARSANIZ,İHTİYAC SAHİBİ OLAN ARKADASLARIN ,KENDİ BÖLGELERİNE EN YAKIN MEVKİDE ARI ALMALARINI SAGLARSINIZ ,İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM.

images

Paket Arıcılık

PAKET ARICILIK

Türkiyede bir ilk olan paket arıcılık,bayram arıcılık kalitesiyle,Türkiyenin her bölgesine kargo sistemi ile faliyete girmiştir,erken ilk baharda gelişimi gec olan ırklarda kullanılmak üzere , paket arıcılık sistemi ile,arılarınızı güçlendirebilirsiniz.Gerek koloni olarak ,gerekse çıta ile istediğiniz miktarda arı adresinize gönderilecektir…

 

 

Paket arıcılıkta Fiyatlar

1 Adet çıta ana arı dahil 100

2 Adet 130

3 Adet 160

4 Adet 190

5 Adet 220

6 Adet 250

7 Adet 280

8 Adet 310

9 Adet 340

10 Adet 350

Toptan Koloni alımlarda %5 iNDİRİM uygulanmaktadır.

Arı  Satışı

 

Koloni bazında ve proje kapsamında istediğiniz ırk ve istediğiniz miktar ve düzeyde  Arı temini yapılır,Arıcılık Tesislerimiz Adıyaman -Antalya Ve Adana dır

SİPARİŞ VER

En Çok Aranan Kelimeler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir