Get Adobe Flash player

ARI SATIŞI

ARI SATIŞI

 

images

Doğada canlı cansız  Olan herseyin bir yaratılış nedeni vardır,Arının herseyinden  faydalanmak mümkündür,Poleninden,Propolisinden,Balından ve Hatta  arının Zehrindende Faylanmak  mümkündür.

Amerika da Bir  çok Klinikte Arı ve Arı ürünleri Bazında Bir  çok araştırma ve bunun yanı sıra tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.

Hobi amaçlı arıcılık yapmak isteyenler,Bahcelerinde hatta evin balkonunda teras  katında bile  arıcılık yapıp ,Yıllık ihtiyacı olan  arı ürünlerini Üretebilirler.

Hobi Olarak Küçük Çapta Arıcılık yapacak olanlar için Paket  arı satışımız Vardır.Ve Türkiyenin Her Bölgesine Kargo sistemiyle  Gönderim Yapmaktayız.Paket Arıcılık Tıklayınız.

Profösyonel  anlamda  arıcılık yapmak isteyen  Arıcılarımız içinde Toplu  Alımlarda ve TKDK arı projeleri İÇİN istenilen düzeyde  arı  bulmak mümkündür…

Türkiyenin Farklı Bölgelerinde  Arı satışımız Mevcuttur.Yerinde Arı alımları için ve Adrese  Teslim Edilmek üzerede  aynı sekilde  satışımız Bulunmaktadır.20 Yıllık Bilgi ve deneyime sahip Olan Bayram Arıcılık Arı  ve arı ürünleri siz degerli Müşterilerimize En Kaliteli Bir  sekilde  Hizmet Vermek İçin  Çalısıyoruz.

Satışını Yapmakta Olduğumuz Arı Irklarımız,Karniyol,Kafkas,Anadolu,Yığılca,İtalyan ve Belfaks tır..

Arılarımızda Kesinlikle Varroa             ve diğer Arı hastalıkları Barınmaz.Veteriner hekim denetiminde Ve  saglık raporuyla beraber  gönderim Yapmaktayız.

Yerinde Teslim 30 Ve Üzeri Kovanlı ve Kovansız Arı satışı İçin Bizimle İrtibata geçmeniz Yeterli Olacaktır.

Arı Fiyatlarımız ,Satın alacagınız Mevsime  ve Aya göre  değişir.

Nisan Ayı İtibarı Ile Arı satışımızın Çıta Fiyatı 35 Tl dir.

 

arı

 

 

Türkiyenin her bölgesine,arı satışımız vardır,satışlar paket arıcılık olarakta ,toptan koloni alımlarıylada yapılır,

Satıslar Nisan 1 den  sonra yapılacaktır,Spariş vermek isteyen arıcı arkadaslar irtibat telefon numaramızdan bizlere Ulaşabilirler.

Arı ırklarımız,Karniyol,Kafkas,İtalyan Ve Belfast tır, Çıta fiyatlarımız Toptan alımlarda 35 Tl Paket Arıcılık sitemiylede 5 Çıtalık Aparalarda gönderiyoruz 220 tl dir. Yüklü alımlarda ,Arınızı Kapınıza Kadar getiriyoruz,Türkiyenin neresinde ulursanız olun Kapınıza Kadar Getiriyoruz.

Arılarımız saglıklı ve verimlidir.

Resim 018

 

NOT:ARICI ARKADASLAR İÇİN DUYURUDUR,FAZLA OLAN ARINIZ VAR İSE VE SİZ SATMAK İSTİYORSANIZ WEB SAYFAMIZDA, YORUMLAR KISMINDAN KAÇ ARI SATISI YAPACAKSANIZ FİYAT VE İRTİBAT TELEFON NUMARANIZLA BERABER BİZLERE YAZARSANIZ,İHTİYAC SAHİBİ OLAN ARKADASLARIN ,KENDİ BÖLGELERİNE EN YAKIN MEVKİDE ARI ALMALARINI SAGLARSINIZ ,İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM.

images

 

Arı  Satışı

 

Koloni bazında ve proje kapsamında istediğiniz ırk ve istediğiniz miktar ve düzeyde  Arı temini yapılır,Arıcılık Tesislerimiz Adıyaman -Antalya Ve Adana dır

SİPARİŞ VER

6 Responses to ARI SATIŞI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir