Posted on

Paket Arıcılık

PAKET ARICILIK

 PAKET ARI SATISIMIZ , Mart Ayının Son Haftası ve Nisan 15 arası İlk Satışlarımız Başlayacaktır Spariş Sıralamasına Göre Gönderim Yapılacaktır.

Paket Arılarımız, Özel Yaptırdığımız Kovan Şeklinde, Havalandırması Olan Ahşap Aparatlarda Gönderilecektir.Nakliye Esnasında Doğan Zaiyatlardan Firmamız Sorumludur.Her Türlü Garantisini veriyoruz.

ÜCRETSİZ KARGO İMKANIYLA

Yüklü Alımlarda Kapınıza Kadar Getirtiyoruz.

İRTİBAT TELEFONLARIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Türkiyede bir ilk olan paket arıcılık,bayram arıcılık kalitesiyle,Türkiyenin her bölgesine kargo sistemi ile faliyete girmiştir,erken ilk baharda gelişimi gec olan ırklarda kullanılmak üzere , paket arıcılık sistemi ile,arılarınızı güçlendirebilirsiniz.Gerek koloni olarak ,gerekse çıta ile istediğiniz miktarda arı adresinize gönderilecektir…

paket arı


Paket arıcılıkta Fiyatlar

5 Adet(çıta) 270 Ücretsiz Kargo

7 Adet(çıta) 320 Ücretsiz Kargo


Toptan Koloni alımlarda 50 paket ve Üzeri iNDİRİM uygulanmaktadır.

SİPARİŞ VER
Arı  Satışı
SİPARİŞ VER

Koloni bazında ve proje kapsamında istediğiniz ırk ve istediğiniz miktar ve düzeyde  Arı temini yapılır,SİPARİŞ VER

2018  Paket arı Satışımız İçin Sparişler Alınmaya Başlamıştır..
Paket arının hazırlanışı
arı satısı

 

Paket  Arı Satışlarımız İki Çesittir.

5 ve 7 cıta Olarak Gönderim Yapıyoruz.

5 Çıta Paket Arı Nasıl Olur?

5 çıtalık Paket Arının İçerisinde 3 adet kapalı yavrulu,1 Adet Pupa Veya Günlük Yavrulu ve 1 adet  te Bal Polen Olmak Üzere Topalmda 5 aDET  Çıta Bulunmaktadır.

Özel Yaptıgımız Ahsap ve Strafor Kovanlarımızla Gönderiyoruz.Kargo Esnasında ve Naklıye  esnasında  Arım Neolacak Dıye Düşünmeyin ,Paket arılarınız An güvenli Sekılde Teslim Edilecektir Sizlere..

paket arı

5 Çıta Paket Arı 270

2018 Arı Satışı Ve Paket  arıcılık

Saygı Değer Müşterilerimiz 2014 yılından Beri Faliyette Olan Paket  arıcılık sistemi ile Türkiyenin her bölgesine Hızlı Teslımat yapmaktayız.Kovan Standartlarına Uygun Bir sekilde Yapılmış olan Paket lerimiz Ahsap ve  strafor   olmak üzere İki çeşittir.

5 çıta ve  7 Çıta  olmak üzere Satışlarımız  Olacaktır.

5 Çıtalık Paket içerisinde 4 adet yavrulu ve 1 Adette Bal Polen Olmak Üzere Toplamda 5 adet çıtalı  arı Bulunmaktadır.

paket arı

5 Çıta Ürün Fiyatı :270 TL

7 Çıtalık Paket  arının İçerisinde 6 ADET yavrulu ve 1 ADET Bal Polen Olmak üzere Toplamda 7 adet  petek Bulunmaktadır.

arı satısı

 

7 Çıta Ürün Fiyatı :320 Tl

Kargo Dahıl Fiyatlarımızdır.

Arı Irklarımız Karnıyol ,Kafkas Melezi,Belfast ve  Anadolu Irkıdır.

Bulundugunuz Bölge iklimine Uyum saglayacak, Arı ırklarını  sizde  tercıh edebılırsınız.

Paket Arıcılık Dagıtımımız Hava Kosullarının Elverışli Olmasıyla Birlikte,Nısan Ayı İtibarı Ile Olacaktır.

Spariş Sıralamasına Göre Gönderım Yapılacaktır,Sınırlı sayıda  satışlarımız olduğu İçin Ön Spariş vermenız gerekmektedir.

 

Paket Arıcılık İllere Göre  Dagıtım. ve Ücretsiz Kargo

 

paket arı dağıtımı

 

Paket Arılarımız İskenderun Bölgesınden Çıkarılıp KahramanMaras,,elbistan, istikameti Üzerinden ,Kastamonu Ve Zonguldak Bölgesıne Dagıtılacaktır.

paket arı satısı

2ci Parti Arılarımız Gaziantep ,Adıyaman,Malatya,Elazığ,Tunceli,Bingöl Erzincan ,Erzurum Artvın,Rize,Trabzon ve Giresun İllerıne Gidecektir.

 

paket arı

 

3 cü Parti Paket  arılarımız Antalya Manavgat Bölgesınden Çıkartılıp Ege Ve Marmara Bölgesınde  Dagıtım Falıyetınde  Bulunacaktır.

 

paket arı

 

Ve Son Olarak Güney Doğu Anadolu Bölgesınde Dagıtım Olacaktır.

Türkiyenın Herbölgesine  Dagıtım Yapılacaktır.Arılarımızın Tüm saglık Kontrollerı  yapılmıs Vazıyette Ve  Genc Ana arı ıle   gonderılmektedir.Paket  arılarımız Garantili Bir sekilde  sizlere Teslim Edilir.

Yüklü Alımlarda Ve Yerinde Teslim Almak İsteyen Müşterilerimize Çıta Bazında   uygun Fiyatlara Satıs Yapacagız.

Kovanlı Ve Kovansız Arı Satıslarımız İçin İrtibat Telefon Numaramızdan Veya Email Adresimizden Bizlere Ulasmanız Gerekmektedir.

arı satısı

2017 Yılında Türkiye geneli arı ölümlerinin çok olması,arıcılık camiası olarak bizi derinden endişelendiriyor,özellikle Adana ve Mersin bölgesinde, bilinçsizce Yapılan zirai ilaçlamalar, 2015 yılı ile 2017 yılı Türkiye geneli arı ölümleri%70 oranında  artmıştı.arı ölümlerinin diğer  bir  belirtisi Nosema  Hastalığıdır.Ülkemizde Bilimsel Olarak Bir araştırma tamamlanmış değil ,tahmini ve daha önceki yıllarda kanıtlanmış bulgular mevcut.

Örnek verecek Olursak,  tarımsal ilaçların arıya zarar verdiğini biliyoruz,bunun yanı sıra, arı hastalıklarını göz önüne alalım,bu arı ölümlerin daha önceki yıllarda %10 ile %20 iken bu   oran 2015 yılında %70 lere çıkmıştır,Değerli arkadaslar,geçimi arıcılıkla yapan arkadaşlar ,adana ve mersin bölgesi,  son yıllarda bir arıcılık mezarı haline gelmiştir.Kıslatma  nedeniyle arılığınızı  ılıman bölgelere  götürmek yerıne ,bulunduğunuz bölgedeki iklim sartlarında uygun, arılarınızın kış salkımına girmesini saglayın ,subat ayına kadar arılarınız dinlensin ve rahatlıkla kısı atlatacaklarına inanıyorum,

Diğer önemli bir husus  ise kış salkımından çıkmış olan arılarınıza varoa ve nosema tedavisi uygulayın ve bunu düzenli olarak yapmanız gerekmektedir.

 

 

14 thoughts on “Paket Arıcılık

 1. ilk çıta neden o kadar pahalı….. koloni olarak satın almak istiyorum.6 şar çıtalık. lakin pahalı geldi biraz.

 2. Amerika da yapılan paket arıya göre,fiyatlar süper,bu sezon iş anlaşmamı fes ediyorum,seneye bende arıcılığa başlıyorum türkiyede.başarılar dilerim sistemi kurmuşsunuz.

 3. Paket arı almak istiyorum satışlarınız devam ediyormu kütahyaya gönderi varmı

 4. 2 adet paket arı almak istiyorum Çanakkale ye gönderiyormusunuz? cevap yazarsanız memnun olurum

 5. Damızlık karnıyal arısı almak istiyorum yardımcı olurmusunuz acaba

  1. 20 adet kafkas paket arı alacagım yer ve zaman ne olur
   ( vedat vural 535…… )

 6. 5 adet paket arı 5 veya 7 cıta alıcam.yer düzce akçakoca rakım 40 sabit yapıyorum karniyo önerirmisin.arı gelişim mart nisan yer çiçekleri.mayıs 20 haziran 25 kestane, haziran 10 temmuz 10 ıhlamur bal yaparmı.siparis mart sonu en geç 5 nisan elde oluru

  1. Bilgin bey spariş tarihlerine göre dönderim yapılıyor ve Düzce için uygun bir arı ırkıdır karniyol arısı,Hava kosullarının elverişli olması durumunda nısan 5 itibarıyla elinizde olur.

 7. 30 kovan almak istiyorum şimdilik düşünüyorum nasıl bi işlem yapmalıyım ve ırk olarak ne ve nezaman elimde olur

 8. Kafkas arısı kkestanede vermi nasıl

 9. Erzurum İçin;Mayısta Olmak kaydı ile,10*7 çerve arı almak istiyorum.kafkas..sakin arı olsun istiyorum.nisan 15.nde sipariş versem yetişirmi?
  parasını nasıl ödeyeceğiz,teslimdemi-yarısı ön ödemelimi?
  kargo işini kendinizmi yapıyorsunuz?Kargo ücreti,anladığım kadarıyla size ait?

  1. Sayin Recep guler sparisinizi erkenden verip ilgili banka hesaplarina odeme yapmaniz gerekmektedir ve kargo ucreti paket basi 15 tl aliciya aittir teslimatta kargo odenecektir.

 10. ılkbaharda beç çıtalı on adet almayı güşünüyorum fıyat farkı olacakmı nezaman sıparış vermem gerekıyor kafkas ırkı olacak bılgılendırırsenın şımdıden teşekür ederım

 11. Sayin admin satislariniz ne zaman basliyacak 5 cercevelik paket arinizdan 80 adet almak istiyorum fiyatlariniz gayet uygun ve 2017 de tunceli bolgesine gonderdiginiz arilardan cok memnun kalmislar.basarilarinizin devamini diliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir