tarihinde yayınlandı 11 Yorum

2019 Arı ve Paket Arı Satışı

Paket arıcılık Sistemi

Paket Arıcılık Diye Adlandırdığımız Sistem Aslında Arı Satışıdır, Hobi Olarak Bahcesinde veya Evinin Balkonunda 3-5 Koloni İle Yıllık İhtiyacı Olan Balı Alabilmeleri İçin Paket arıcılık Sistemini Geliştirdik.

paket arı
Paket Arı

Profösyönel Anlamda Arıcılık Yapmak İsteyenler,Paket arı Yerine Koloni Bazında Arı Satın Almaları  daha avantajlıdır.2014-2015 ve 2017 Yıllarında Türkiye Genelinde Arı Ölümlerinin Çoğalmasıyla Birlikte ,Arı Satışları Gün Geçtikce Artmaktadır.

Paket arı
Paket Arı

Arıcılık Yapan veya Arıcılığa Yeni Baslayacak Meslektaslarıma ,Kulaktan Duyma Bilgiler İle Arınızın Gelecegi İle Oynamayın,Bildiğiniz Yol En gercekci Yoldur,Her Gün arıcılık için Farklı farklı ilaclar farklı Yöntemler Piyasaya Sürülüyor,Bilincsizce Arıcılık Yapmak Mevcut Kolonilerinizin Sönmesine Neden Olur.Teorik Bilginiz Var İse  Yıllarını Arıcılığa Adamış  Arıcıların Yanında 1 aylık Bir tecrübe Edinmenizi Tavsiye Ederim.

Arı Satısı
Arı Satısı

Türkiyenin Farklı Bölgelerinde,Adana,Antalya,Hatay ve Adıyaman Bölgesinde )Gerek Paket Arıcılık Olarak Gerek İse Arı Satışı Olarak Türkiyedeki Tüm il ve İlçelere Arı Dağtımımız OLuyor.Sizde Arıcılığa Yeni Baslamak İstiyorsanız veya Mevcut Kolonilerinizi Çoğaltmak İstiyorsanız Bizlerle İrtibata Geçebilrisiniz.

2019 Yılınızın Tüm Arıcılarımıza Bolluk Bereket Getirmesini Temenni Ediyorum.

PAKET ARI VE ARI SATIŞINI YAPTIĞIMIZ IRKLAR kARNİYOL,KAFKAS MELEZİ ,BELFAST VE ANADOLU IRKIDIR.DETAYLI BİLGİYİ Web Sitemizden Edinebilirsiniz.

2019 paket arıcılık dagıtımlarımızdan bir Kare,Çorum ,Kastamonuve Sinop Bölgesindeki Paket arı larımızı Arıcılarımıza Teslim ederken.

Oğul Arının Bos bır Kovana Girmesi ve Petek Örmesi

2019 Arı ve Paket Arı Satışı” üzerine 11 yorum

 1. Paket arı almak istiyorum.anadolu irkı teslimat ne zaman olur.fiyatı nekadar.

  1. Sahin Bey Paket Arı Dagıtımlarımız Nisanın İlk haftası Baslayacaktır.

 2. 1 adet yığılca 1 adet anadolu anaarı satın almak istiyorum

 3. Giresun yerli arısı Fiyatı ne kadar

 4. NiğdE için hangi arı ırkını önerirsiniz daha önce kaflas ırkı vardI verimi çoK iyi idi teşekürler

  1. Niğde Bölgesine Uyumlu Arı Irkı Belfast ,AnaDolu ve Karniyoldur ,soğuk bir iklim yapısın a sahıp Olduğu için özellikle Belfast ve Anadolu Irkı Tavsiye ederim.

 5. Selamünaleyküm
  Paket ARI Almak istiyorum
  GIRESUN Görele Uygun ARI Irkı Kestane Bali İÇİN Teşekkür ediyorum

 6. Her biri Irk Arıdan 10 arı kolonisine ihtiyacım var.Lütfen mesaj gönder

 7. RaKIM 1500 HANGİ ARI IRKI TERCİH EDERSİNİZ.

 8. merhaba gaziantep bölgesi için hangi ırk tavsiye edersiniz ve 6 çerçeveli paket arı fiyatınız nedir

  1. Merhaba sinan Bey gaziantep bölgesi için Belfast ırkı,Anadolu ırkı ve Karniyol ırklarını kullanabilirsiniz. Güncel Fiyatlarımız Linkte Tıklayınız https://www.anaarilar.com/paket-ari-sparisi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir