İletişim

İletişim ve Sipariş

 

 

Ptt Hesap Bilgileri
Hesap Sahibi : 
Posta Çeki     : 
 
Yapı kredi Bankası Hesap Bilgileri
  Hesap Sahibi : Ömer Bayram
  Sube Kodu     : 
  Hesap No       : 
  İBAN NO :TR210006701000000076620699

NOT :SİPARİŞ FORMUNU DOLDURDUKTAN SONRA YUKARIDA BELİRTİLEN HESAP NUMARALARIMIZDAN ÖDEME YAPMAK ZORUNDASINIZ , AKSİ TAKTİRDE SİPARİŞİNİZ ONAYLANMAYACAKTIR.

Sipariş formunu  doldormadan İrtibata Geçip Sipariş vermek İsteyen Müşterilerimiz  İletişim Numaralarımızdan Bizlere Ulaşabilirler.

Değerli Müşterilerimiz 2023 Nisan ayı İtibarı İle Ana Arı Fiyatlarımız 50 tl Dir,Ana Arılarımız Yumurtlama Ve ırk Garantilidir,Kargo Esnasında Doğan Ana Arı Ölümlerinden KESİNLİKLE alıcı sorumlu değildir,Aynı Gün içerisinde tekrardan Kargoya Verilmektedir,Spariş Formunu Doldurduktan Sonra İlgili Hesap Numaralarımızdan  Ödeme Yapmanız Gerekmektedir.Aksi Taktirde Ana Arı Sparişleriniz Onaylanmayacaktır…

 

logo

 

E-mail:   omerbayram0202@gmail.com

 

Paket Arı Dağıtım Bölgeleri

Dağıtımlarımız Türkiye Genelidir,

1.PARTİ:Adana,antep,Şanlıurfa,İskenderun,adıyaman,kahramanmaraş,elbistan,afşin,kayseri,Ankara,Yozgat,Çorum,çankırı,kastamonu ve Karadeniz bölgesi şeridi Olarak İlk parti Çıkıyor,

2.PARTİ: Erzurum,Bingöl,Erzincan,Gümüşhane,Kars,Ardahan,Artvin Bölgelerinde ve Güney doğu anadolu bölgesini içine alarak tesimat yapılacaktır.

Bununla beraber Akdeniz,Ege ve Marmara Bölgeleride Dagıtılacaktır.

Paket Arı Fiyatlarımıza ANASAYFA daki Ürünler Kısımdan da Ulaşmanız Mümkündür 

 

Paket Arı Ödemeleri Ne zaman ?

Paket Arı Dağıtımlarımız Sipariş sıralamasına ve Ödeme sırasına göre yapılacaktır,Tüm Sparişlerde %30 Kapora Alınmaktadır..İlgili Banka ve ptt Hesap Numaralarına Ödeme Yapıldıktan sonra Siparişiniz Onaylanacaktır.

Paket  arı Satışında kı Çıta Ölcülerimiz 22 ye  47.5 cm Olmakla Beraber Karadeniz Bölgesindeki arıcılarımızın Ordu Tipi Kovan Ölcülerinide Sipariş Üzerine Göndermekteyiz.

Paket arı  Dagıtımlarımız Nisan 15 İle  Baslayıp  Sipariş sıralamasına Göre  Gönderim Olacaktır.

İkinci Parti Paket ARı  gönderimlerimiz Mayıs ayı İçerisinde  Olacaktır.

Detaylı Bilgi için İrtibat Telefon Numaralarımızdan bizlere Ulasabilirsiniz.

Ödeme formunu Doldurduktan Sonra İlgili Hesap Numaralarımızdan Ödemeleri Gecmeniz Gerekmektedir,Aksi Taktirde Paket  arı Siparişiniz Onaylanmayacaktır.

İlgi ve  alakanızdan Dolayı Tesekkur  Ediyorum,2019 yılının Bol ve  Bereketli Bir  Yıl Olmasını Temenni Ederim.

2023 Ana Arı ve Paket Arı Sparişleriniz için Ana sayfadaki ürünlerimizden veya iletişim numaralarından güncel fiyat alabilirsiniz.

FARKIMIZ KALİTEMİZDİR.

Ana arı koşulları

Saygı değer arıcılarımız,2020 de ana arı fiyatlarımızda bir değişiklik olmayacaktır. Nisan ayında ana arı sparişleriniz için irtibat telefonumuz yukardadır, fiyatlarımızda hiç bir değişiklik yoktur.Toptan ve Parekende Fiyatlarımız Standart dir.
Ana arı ırklarımız farklı izole bölgelerinde yetiştirilip çiftleşme döneminden sonra,yumurtlama döneminde,türkiyenin her bölgesine ,kargo ve otogar sistemi ile gönderilir…Ana arılarımız yumurtlama garantilidir,nakliye esnasında olusan ana arı ölümlerinden ,kesinlikle alıcı sorumlu değildir,En kısa sürede ölen ana arıların yerine yenileri gönderilir,Kargo Ücreti alıcıya aitttir.

MERKEZ: ADIYAMAN

ANA ARI ÜRETİMİ: ADANA /YÜREĞİR

ANA ARI ÜRETİMİ:HATAY

Paket arı: ADIYAMAN VE HATAY DAN GÖNDERİM YAPILMAKTADIR..