Kastamonu Arı Satışı

Karadeniz Paket Arı Satışı

Kastamonu arı satışı Karadeniz sahil bölgesinde yetişen kestane komar ve orman gülü gibi  bitkilerden meydana gelen bal,dünyanın en kaliteli şifa balı olarak bilinmektedir.O bölgede arıcılık yapan arıcıların en büyük sorunu kestane bölgesine arı yetiştirememektir.Bal akımı haziran 15 gibi başlayıp 20 günlük bir süre zarfında arıcıların bal sezonu bitmektedir.Karadeniz bölgesinde hava şartlarının çetin olması nedeniyle arının gelişimi biraz yavaş olmaktadır.

Firma olarak akdeniz bölgesindeki üretim tesislerimizde,güçlü arıları koloni şeklinde yada paket arı olarak türkiyenin her kesimine kendi araçlarımızla teslimat yapıyoruz.

ana arı üretimi
Kastamonu Arı Satışı

Üretim yerlerimiz Olan Adana ,Hatay ve Antalya Bölgesi,Arı Kışlatmak için İdeal Bir bitki Örtüsüne Sahip,Arıcılar neden Sahil Kesimini Tercih Eder  sorusuna,Hava Koşullarının Elverişli Olması,Narenciye ve diğer Bitki Örtüsünün,Hava Kosulları  nedeniyle Erken çiçek Açması,Arıların ,Mevsim İtibarı ıle diğer bölgelere göre Yaklasık 1.5 Ay Erken uyanmasıNedeniyle Arıcılar    sahil kesimlerini tercih  eder.

Arı Satışı

Arı Satışlarımız bu  bölgelerde tüm bakımları yapılıp ,Türkiyenin her bögesine  Paket  arı Olarak veya Kovanlı Kovansız sekılde  Dagıtılır.

Kastamonu Arı Satışı
Paket arı Dağıtımı

Hatay Bölgesinden  Çıkacak Olan Paket arılarımız K.Maras Kayseri,Sivas ,Yozgat,Kırıkkale,Ankara,Cankırı Kastamonu,ve zonguldak Bölgelerine Dagıtım Yapacaktır.

Benzer Yazılar