tarihinde yayınlandı 268 Yorum

Toptan Bal Alım ve Satımı

Arı Nasıl Bal Yapar ?

Toptan bal alım ve satışı

Toptan bal alım ve satımı firmamız tarafından sağlanmaktadır,Türkiyenin her Bölgesinde Toptan Ve Parekende Bal Alımımız ve satışımız Başlamıştır Ürün Detayları İçin İrtibat Telefon Numaramızdan Bizlere Ulaşabilirsiniz.
GeveN,Kekik,Ihlamur,Kestane,Çam Balı ,Ve Aycicek Balımız Mevcuttur.
Polen alimlarimiz baslamistir. Fiyat icin iletisim numaralarindan bizlere ulasabilirsiniz.

Değerli Alıcı ve Satıcı Arkadaslar web sitemiz üzerinden yayınlamış olduğunuz Bal reklamlarınızda iletişim numaralarınızı bırakıyorsunuz,Firmamıza ait olduklarını söyleyen sahıslara itibar etmeyiniz sitemizde iletişim numaraları haricinde iletişimimiz yoktur,

Bu konuda doğan mağduriyetlerinizden firmamız sorumlu değildir.

Bal satmak isteyen ve almak isteyen müşteriler yorumlar kısmından ,balın hangi bölgeye ait oldugunu detaylı bir sekılde belirtirlerse,iletişim kolaylıkla sağlanılır.

Siparişleriniz için Resmi bal sitemize bakabilirsiniz

Bal Çeşitleri Toptan bal alım ve satımı

Bal Türk kahvaltılarının vazgeçilmez bir parçasıdır. İçeriği sayesinde sağlığa birçok yararı bulunmaktadır. Örneğin mikrop öldürücü özelliğinden dolayı birçok hastalığa iyi gelmektedir. Mide, karın ve bağırsaklarda oluşan hastalıkların ya da ağrıların hafifletilmesinde balın yararı bulunmaktadır. Bal çeşitlilik bakımından da zengindir. Genelde sadece 2 çeşit bal bilinse de ondan fazla bal çeşitleri bulunmaktadır. Balların yararlarından yararlanılması için balın kaliteli ve organik olması gerekmektedir. Ebalım olarak bütün ballarımız tamamen organiktir.

Toptan Bal Alım ve Satımı
Toptan Bal Alım ve Satımı

Anzer Balı Toptan bal alım ve satımı

Anzer balı Rize’nin Ayder bölgesinde üretilmektedir. Oldukça ünlü ve yaygın tüketilen bir bal türüdür. Anzer balı sadece Ayder yaylasında yetişen endemik bitkilerden elde edilmektedir. O yılın iklim şartlarına bakılarak genelde ağustos başında balın hasadı başlamaktadır. Balda hiçbir katkı maddesi bulunmamakta ve ısıl bir işlemden geçmeden yapılır. Bal yapımında 40 dereceden yükseğe çıkılması durumunda balın içeriğindeki polenler ve enzimler yok olacağından dolayı anzer balı soğuk sağım tekniği ile yapılmaktadır. Anzer balının birçok faydası bulunmaktadır. Bu bal genelde kahvaltılarda tercih edilmemektedir. Çoğunlukla hastalıkları iyileştirmek için bu bal tüketilmektedir. Balın içerdiklerinden dolayı büyük bir enerji ve güç vermektedir. Bu yüzden de sporcular bu balı doğal bir enerji deposu olarak sıklıkla tüketmektedir. Çoğu hastalık, ağrı ve yaralarda anzer balının faydaların görülmüştür. Yapısı gereği ağır bir bal olduğu için anzer balı kararında tüketilmelidir. Anzer balı, bal çeşitleri arasında fiyat olarak diğer ballara oranla daha yüksektir. Bunun sebebi de sağladığı faydalar ve üretim şartlarıdır.

Akasya Balı Toptan bal alım ve satımı

Akasya balı Artvin yöresinde üretilmektedir. Akasya ağacının çiçek özlerinden elde edilen bu balın kendine özgü bir aroması bulunmaktadır. Bu bal bütün ballar içerisinde en iyisi olarak tanımlanmaktadır. Bunun sebebi ise akasya ormanlarındaki kara kovanlarından elde edilmesidir. Akasya balının da birçok sebebi bulunmaktadır. Sinir sistemi için güçlendirici ve koruyucu bir özelliği bulunmaktadır. Akciğer hastalıklarında, ağızda oluşan yaralarda, bel ağrılarında, cilt lekelerinde ve hafızanın güçlendirilmesinde büyük yararı bulunmaktadır.

Ayçiçek balı

Ayçiçeklerin yoğun olarak yetiştiği Trakya bölgesinde bu balın üretimi yapılmaktadır. Fakat Ayçiçek balı çabuk bir şekilde şekerlenmektedir. Bu yüzden daha çok çiçek balı ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Vücuda zindelik verir, ateş düşürücü bir etkisi bulunur ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Bunların yanında kanser tedavilerine yardımcı olaraktan kullanılmaktadır.

Çam balı

Çam balı, bal çeşitleri arasından yaygın olarak kullanılan bir türdür. Bu balın en iyi özelliği bozulmadan ya da donmadan yıllarca tüketilebilmesidir. Çoğunlukla Akdeniz ve ege bölgelerinde üretilmektedir. Arıların çiçeklerden değil çam ağaçlarının reçinelerinden elde ettikleri salgılar ile yapılmaktadır. Sonbahar ve ilkbahar aylarında işlenmektedir. Rengi koyu kahverengidir. Tadı diğer ballara göre daha keskindir. Boğaz ağrılarına çam balı çok iyi gelmektedir.

Çiçek balı

Ülkemizde bal çeşitleri arasından en çok tercih edilen bir baldır. Arıları çiçeklerden topladıkları polenler ile elde edilmektedir. Bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Kalp hastalıkları ve idrar yolları hastalıkları için yararları bulunmaktadır. Aynı zamanda sivilceli ciltler ile mücadele etmektedir. Yaşlanmayı geciktirir ve kilo kontrolünü sağlar.

Hayıt balı

Genelde Akdeniz bölgesinde üretilmektedir. Temmuz aylarında çiçek veren hayıt adında bir bitkiden elde edilmektedir. Bu bal çeşidi insanlar tarafından çok bilinmese de birçok faydası bulunmaktadır. İlk hasattan sonra rengi kırmızıdır fakat daha sonra rengi koyulaşmaktadır. Geç şekerlenmesinden dolayı da kaliteli bir baldır. Hoş bir kokusu bulunmaktadır. Kansere karşı koruyucu bir özelliği bulunmaktadır. Hayıt balının düzenli tüketilmesi ile birlikte vücut direnci artmakta ve hastalıklara karşı bir kalkan oluşturmaktadır.

Deli bal

Doğu Karadeniz’in Kaçkar dağlarında üretimi yapılmaktadır. Diğer bir adı ormangülü balıdır. Yayla çiçeklerinden ve ormanda yetişen çiçeklerden elde edilmektedir. Safkan Kafkas arıları bu balları ürettikleri için oldukça özel bir baldır. Kendine özgü bir aroması ve tadı bulunmaktadır. Deli bal tatlandırıcı olaraktan kullanılmaktadır. Şeker hastalıklarında, sinir bozukluklarında, yüksek tansiyonlarda, bağırsak ve midede olan sorunlarda deli bal çok faydalı olmaktadır. Aç karnına bir kaşık deli bal yemek boğazı ve midenin temizlenmesine neden olmaktadır. Fakat deli balın fazla tüketilmemesi gerekmektedir. Günlük 1 kaşıktan fazla tüketimi sakıncalıdır. Bal çeşitleri arasından fazla tüketildiğinde zararlı olabilecek bir baldır.

 • Ihlamur balı

Bu bal türü ıhlamur ağaçlarına kovan yapan arıların ağacın çiçeklerinden aldıkları nektarlar ile yapılmaktadır. Daha çok Rize, Yalova, Artvin ve bursa yörelerinde bu balın üretimi yapılmaktadır. Ihlamur balının üretimi diğer ballara göre daha zor olmaktadır. Bu balın kıvamı ve tadı diğer ballardan epey bir farklı olmaktadır. Kıvamı daha koyu ve kokusu farklıdır. Sinir sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Kanserden koruma etkisine sahiptir. Öksürüğe ve soğuk algınlığına iyi gelmektedir. Stresi azaltmaya yardım eder. Migren ağrılarının hafifletilmesine neden olur. Aynı zamanda kalp ve damar hastalıklarında iyi bir etkisi bulunmaktadır. Bal çeşitleri arasında çok popüler olmasa da birçok faydası bulunmaktadır.

Özel Karakovan balı

Karadeniz bölgesinde üretilen karakovan balı, ilkel yollardan yapılan bir bal türüdür. İçi boş bir kütüğe arıları koymakla üretilen bal en doğal ballar arasında yer almaktadır. Çok doğal bir bal olmasından dolayı peteklerin süzülmesine gerek duyulmadan doğrudan tüketilebilmektedir. Bu balın özellikle kışın tüketilmesi kış mevsiminde oluşacak hastalıklara karşı bir kalkan görevinde olacaktır. Bu balın sabah bir tatlı kaşığı tüketilmesi ile mide ve boğaz temizlenmiş olur. Bu bal da aşırı derecede tüketilmemelidir. Aynı zamanda 1 yaşından küçüklerde bu balın tüketilmesi sakıncalı olmaktadır.

 • Keçiboynuzu balı

Keçiboynuzu ağaçlarından yapılan ballara keçiboynuzu balı denilmektedir. Bu bal kalsiyum kaynağı olarak bilinmektedir. Aynı zamanda içeriğinde e vitamini bulunmaktadır. Bunlar sayesinde de kemik erimesine, kansızlığa, gribe, soğuk alınlığına ve öksürüğe iyi gelmektedir. Nefes darlığına oldukça yararı bulunmaktadır. Kalp için faydalıdır. Çarpıntıyı önlemeye yardımcı olur. Bal çeşitleri arasından içerik bakımından en faydalı ballar arasındadır.

 • Kekik balı

Kekik balı ege, doğu Anadolu ve iç Anadolu yaylalarında yetişen kekiklerden elde edilmektedir. Tat bakımından buruk bir tadı vardır. Fakat faydaları bakımından zengindir. İçeriğinde bolca enzim bulunmasından dolayı antiparaziter bir etkiye sahiptir. Egzama, mide ve karaciğer rahatsızlıklarına iyi gelmektedir. Ve yaraların hızlı bir şekilde iyileştirmesini sağlamaktadır.

Karadeniz Kestane balı

Kestane balı kestane ağaçlarından elde edilmektedir. Rengi koyu kahverengidir. Kıvamı yoğun değil daha akışkan bir yapıdadır. Geç şekerlenmektedir. Antioksidan özelliğine sahiptir. Kansere karşı tedavilerde yardımcı olarak tüketilmektedir. Kemiklerin güçlendirilmesine yardımcı olur. Ve kanın temizlenmesini sağlamaktadır.

Lavanta balı

Lavantanın yoğunluklu olarak bulunduğu Isparta da üretilmektedir. Lavanta çiçeklerine kovan yapan arıların çiçeğin nektarlarını toplamasıyla bu bal ortaya çıkmaktadır. Bal çeşitleri arasında tadı normal ballara göre daha farklıdır. Haziran ayında hasatı yapılmaktadır. Lavanta çiçeğinin nektarlarından yapıldığı için güzel bir kokusu bulunmaktadır. Lavanta balının düzenli kullanılması sinir sistemine iyi gelmektedir. Bazı cilt hastalıklarında iyileştirici bir etkiye sahiptir. Karaciğer ve mide hastalıklarının iyileşmesine yardımcı olmaktadır. Kalbe iyi gelmektedir. Bağışıklık sisteminin güçlü tutulmasına neden olmaktadır.

Narenciye Toptan bal alım ve satımı 

Akdeniz bölgesinde üretilen bu bal çeşidi narenciye ağaçlarından yapılmaktadır. Meyve ağaçlarından yapıldığı için içeriğinde bolca C vitamini bulunmaktadır. Kramplara ve sinirlere iyi gelmektedir. Aynı zamanda karaciğer hastalıklarına karşı iyileştirici bir etkisi bulunmaktadır. Bal çeşitleri içerisinden uygun fiyatlı olan bir bal türüdür.

Püren balı

Püren bitkisinden elde edilen püren balı hafif acı ve farklı bir yapıya sahiptir. Anzer balına benzer olarak nadir olarak üretimi yapılmakta ve bu yüzden değerli bir bal olmaktadır. İdrar yolları enfeksiyonlarına ve karaciğer hastalıklarına karşı iyi gelmektedir. Enerji ve güç veren bir baldır. Aynı zamanda yanıkların ve yaraların tedavilerinde oldukça faydalı bir baldır.

Toptan Bal Alım ve Satımı” üzerine 268 yorum

 1. buyıl 30 kovanla faliyet gösteren firmamız 2015 yılı için 75 kovan hedeflemektedir bu yılki ürünümüz perakende olarak kendimiz tarafından satışı yapılmıştır .2015 yılı üretimimizinmiktar olarak fazla olacağından toptansatışı lonusunda yardımlarınızı rica ediyorum

  1. Sayın Ahmet KorKmaz Bey Sezon basında hatırlatırsanız Yardımcı olmaya calışacagım inşaallah

   1. Elimde 400 kilo suzme yayla bali mevcut tarim bakanligindan analiz raporu vardir.kirikkale nil aricilik tel.05304602345

   2. Merhaba baba mesleği arıcılık yapacağım öncelikle pazar araştırması yapıyorum bayburtta 1750 rakımda üretim olacak kaTkısız ürettiğim balı 2018 Yılında Petek olarak

   3. Merhaba 100 kovanla ilerloyorum bu yil. Suan 70 kovan sagim yaptim 1 ton cicek balim var. Gezici ariciuim kestane ve cicek. Suan arilarim trakyada..

    1. Meraba arkdaslar benimde hakkari semdinli betek bali var sekersiz bi borc karsiligi aldim 600 kilo kime datiyim kimseyi bulamadim uygunda veririm ama alici bir turlu bilamadim vanda alici olursa uygun veririm hemen

    2. Hangi bölgede yapıyorsunuz kestane balını toptan fiyatınız nedir

  2. Bende Erzurum dan şekersiz balimiz var bizimle irtibata geçmek ister misiniz 0554918425

   1. Merhaba Mersin Tarsusda bulunmakta olan arılarımın ürettiği %100 doğal kır çiçeği balı vardır.
    6 teneke bal vardır. Fiyat telefonda görüşülür.

 2. IYI GUNLER ONCELIKLE RUSYADAN YAZIYORUM BIZ SIBIRYA TARAFINDAN ALTAY BOLGESINDEYIZ BAL FABRIKAMIZ VARDIR %100 ORJINAL BAL SATMAK ISTIYORUZ TUM BELGELER MEVCUTTUR BALDA HIC BIR KARISIM BULUNMAMAKTADIR. TUM DENEYLER TESTLER YAPABILIRSINIZ YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIZ.

  1. Merhaba Makhmad yusuf Türkiyedeki arıcılarımızın balları evde dururken dısardan asla bal alımı yapamayız ve yardımcı olacagım bir konu yok saygılarımla

  2. makhmad yusuf bey bende rusyada yasiyorum rusyadaki imkanlari nasil gelistirebiliriz bu konuda gorusebiliriz dilerseniz iletisime gecelim!!!

 3. Slm BEN MUĞLA köyceğiz den YAZIYORUM. ÇIÇEK VE ÇAM balımız VAR. ÇIÇEK BALI ANKArA BALA YÖRESINE AIT. ÇAM balı da MUĞLA KÖYCEĞIZ BÖLGESINE AIT. BAL ALIMI YAPIYORSANIZ NE GIBI NE ŞARTTA BI BAL ALIYORSUNUZ. BILGI VERIRSENIZ MEMNUN OLURUM. ŞIMDIDEN ILGİleriniz IÇIN TEŞEKKÜR EDERIM.

  1. Bartın(pob)potansiyel orman bölgesinde kestane delibal orman çicekleri ve Ihlamur balı üretiyorüm balım tamamen doğaldır.kara kovanla eş değer bal kalitesi vardır.tek farkı modern kovandadir ve petekleri önceden dış besin ile kabartılmış tır. İstediğiniz analizi yaptırabilirsiniz.05416686410

 4. merhaba elimde kendi ürettiğim %100 doğal erzincan çiçek balı mevcut bunları satmak istiyorum yardımcı olurmusunuz ballarımı istanbula getirdim kendi imkanlarımla bir kısmını sattım fakat elimde 200 kg yakın bal kaldı

 5. Hayırlı akşamlar elimde van yöresine ait üç ton süzme bal var Ballar organik dir tahliL için numune alabilir siniz ..

 6. Elimde Hakkari kara kovan balı var %100 hakiki ilaç amaçlı kullanılmaktadır almak isteyen varsa mesaj atsın

 7. ANA ARILAR ÜZERİNE HAZIRLANMIŞ GÜZEL BİR ÇALIŞMA, TEŞEKKÜRLER BAYRAM ARICILIK.

 8. Elimde 100 teneke trakya ayçiçek süzme bal mevcut toplu olarak satmak istiyorum .İlgilenenler ondan ulaşabilirsiniz.

 9. Merhaba erzincan yoresine ait Tunceli yaylalarinda organik cicek balimiz bulunmaktadir. Esimle birlikte calismaktayiz yaklasik 300 kg var elimizde..ilgilenirseniz cok sevinirim.

 10. Selamun aleyküm Kraliçe bal markasıyla yıllardır Kars ığdır dağlarında organik bal üretimi yapmaktayız Şuan elimizde 3 ton bal mevcuttur ilgili kişilerle görüşebiliriz.

 11. Merhaba sitenizi tesadüf eseri GÖRDÜM mersinde lojistik sirketi sahibiyim elimde 300 kiloya yakin Bitlis hizan karakovan balı mevcut malima güveniyorum % 100 organiktir dilediğiniz her teste tabi tutabilirsiniz numune yollayabilirim iletişim adresim :0531 782 1397
  MSN adresim : a.sevgin@hotmail.com

 12. merhaba BulgaRISTANIN DELIORMAN BOLGESINDE BULUNMAKTAYIM. YAKLASIK 1 TON AKASYA BALI VE 2 TON KADAR DA IHLAMUR (CAM) BALI BULUNMAKTADIR. TESEKKURLER

 13. İyi günler şu an elimde yeni mahsül 600 kg kestane balı bulunmaktadır. İlgilenenlerle görüşülebilir

  1. nerenin balı sulumu koyumu erken sağımmı ćiçek karıßikmı fiyat verin teneke olarak

 14. Merhaba elimde 100 kilo kestane beykoz süzme bali mevcut toplu olarak satmak ISTIYORUM ilgilenenler bana ulassin

 15. Merhaba kar artvinde kestane balı üretimi yapmaktayım yeni sağım gerçekleşti ilgilenen arkadaşlara 200kg verebilirim

 16. 20 yıldır ailecek ba2lcılık işiyle uğraşıyoruz.şimdiye kadar elazığ maden yaylalarındada doğal ortamda ürettiğimiz anzar balı kalitesindeki balımızdan emeğimizin karşılığını alamadık.bu ilanla umarım aracıları aradan çıkartıp biraz emeğimin karşılığını alıp tüketicininde uyğun fiyata bala kavuşmasını sağlarım.balımızın içeriği katıksız keven,kekik,kır çiçeği v.b çiçeklerden oluşmaktadır.ürünümüzü her türlü teste tabi tutabilirsiniz.bu konuda balımıza güvendiğimizden % 100 garanti veriyoruz.elimizde 300 teneke süzme bal ve 500 kğ civarında da paketlenmiş hazır petek balı mevcuttur.satışımız belli bir miktarın üzerinde toptan ve peşindir.yasin.tlf.05349627696

 17. DüZCE KESTANE hERKESE SELAMLAR BENDE 35 TENEKE KESTANE BALI VAR DÜZCENİN AKSU ORMANINDAN ELDE EDİLMİŞ MİS GİBİ ÜRÜN DESTEK KREDİSİ ÇIKTI 30 BİN LİRA HİBE BU DESTEĞİ ALABİLMEK İÇİN 30 BİNLİRALIK HARCAMA YAPMAM GEREKİYOR YAPTIGIM HARCAMALARIN FATURASINI DEVLETE VERECEĞİM ONLARDA HİBEYİ VERECEK BU NEDENDEN DOLAYI ELİMDEKİ BALLARI HIZLI ÇIKARMAK ADINA TENEKE USULU KİLOSUNU 60 TL DEN VERİYORUM İLGİLENEN ARKADAŞLAR ARASIN BALIMA İSTEDİĞİNİZ TESTİ YAPTIRABİLİRSİNİZ NUMUNE GÖNDERİRİM SAYGILAR

 18. Merhaba elimizde hakkariden(semdinli) bali mevcuttur. Cicek balidir hem suzme hemde petek vardir. Ihtiyac durumundan mesaj atabilirsiniz.

 19. Sa bana toptan petekli yani çıtalı bal lazım petek yeni sarı ve içerisinde yavru yapmamış istiyoruz var mı yada üreten arkadaşın var mı

  1. Sayın ibrahim bey irtibat telefon nu nızı yazarsanız yardımcı olmaya calısacagım.

  2. Merhaba ıbrahim bey elimde çok kaliteli petekli çıta halinde 400 kilo bal var lazımsa irtibata geçebiliriz her türlü tahlili yapabilirizsiniz
   0534 981 86 99

  3. ibrahim halil bey elimde petek balı mevcuttur hakkari balı

  4. bayburttan ahmet ertaç 75 arıyla organık bal üretimi yapmaktayım elimde 100 çerçeve organik bal var
   sıfırbeşyuz otuz iki yüz altmış yedi elli altmış dokuz

  5. ELİMDE erzincan yöresine ait çiçek Bali mevcuttur kendi uretimimizdir 600 kg süzme 700 kg petek vardır almak isteyen arkadaşlar İRTİBAT tel 05432083165

  6. merhaba hakkarı balı vardır elimizde 2 ton vardır. ilgililer var ise yazarsınız

  7. Süzme DÜŞÜNÜRSENİZ ELİMDE Muş Malazgirt Yayla Balı VAR 150 TENEKE UYGUN DAN Verilecektir İLETİŞİM bilgileri 0506 173 56 01 VEYA 05455466236

 20. Merhaba.Elimizde mugla suzme bali vardir. Toplu olarak satmak istiyoruz. Bu konu hakkinda yardimci olabilir misiniz?

  1. Şuan elimde 1 ton erzurum çiçek balı var hiç bir katkı maddesi içermez ciddi alıcılar arasın

  2. merhaba, elinizde bulunan bal çam/çiçek/kekik/?? ne tür bal? muğla’nın hangi yöre/köyünden? miktarı ne kadar? ambalaj türü nedir? nakit alım yapabiliriz. acil irtibat bilgilerinizi bize iletiniz.

 21. Elimizde 2016 sezo ÇİÇEK balı vardır.
  Hem süzme heM petek bal mevcuttur . Kg fiyatı :50₺’dir

 22. Merhabalar ben sivas şarkışlanın petek çiçek balını satmak istiyorum..kendim arıcıyım..elimde 6 ton petek çiçek balım mevcuttur..ürünümüz yenidir..glikoz içermemektedir..hijyenik poşetlerde barkotludur..ilgilenirseniz hemen cevabınızı bekliyorum..

 23. merhaba ELİMİZDE toPlu olarak epeyce bal vardır yardımcı olabilirmisiniz.

 24. 400 kilo SANDIKtan süzme çiçek balimiz bulunmaktadır.toptan alim yapiyormusunuz?kilogram fiyatı nedir ?

 25. İyi günler elimizde cam bali ve polen bulunmaktadır ihtiyacı olanlar ulaşabilir toptan satış da mevcuttur

 26. Isparta yalvata temiz 50 teneke çam bali 05443310870

 27. MERHABALAR;

  elimde 1 ton’a yakın süzme çiçek balı 200kg yakın petek bal mevcut,

 28. Meraba. Arkadaşlar. 2016 bal. Sezonu açılmıştır Erzurum. Karaçobandan ürettiğimiz. Yayla çiçek balımızın . Siparişleri alınır karakovan süzme ve petek balımız mevcut. Erzurumun yerli arıcısı olduğum için ballarımız tahlille ve. Kendimize özgü bir kaliteyle satılır 05359226112

 29. Elimde konya yaylalarında yetiştirdiğimiz arıların yaptığı çiçEk baLı vardır son 100 kilo kaldı alıcılara duyRulur

 30. Swlamunaleyküm herkese hayırlı satışlar elimde bingöl karlıova YAYLADAN çiçek balı karakovan mevcut aynı zamanda izmir çam bakımda mevcut toptan olarak satışlarımız başlamıştır İRTİBAT 05342461870

 31. Erzurum Tortum Yaylalarından ( 1800-2000 rakım ) üretilmiş süzme çiçek balımız mevcuttur. Bal analizi ve dolum yapılmış,isim hakkı ve laboratuvar sonucu alınmış haldedir.
  İrtibat : 0534 553 07 53

 32. Mrb
  Elimde 400 kg bu sezona ait doğal Artvin kestane bali Vardir ilgilenmek isteyenler 05060266508 numaradan ULasabilirler .

 33. Merhaba ben hikmet Bitlis’ten yazıyorum.
  Karakovan balı var tüm köylüler balı şimdi kesmeye başladı bunun alımı ile ilgili bize yardımcı olabilir misiniz?
  Teşekkürler

 34. Selamlar elimde erzurum paLandöken çiçek Petek balı var topLu satıs için bana yardımcı olurmusunuz ırt 05314263333

 35. merhaba elimde 2 teneke bayburt çiçek kekik balı mevcut alım yapıyormusunuz teni mahsul

 36. Trabzon yöresinin hakiki kestane bali vardir yaklasik 40 50 kilo.fiyat :130 tl ilgilenenler ulassin.tel :0538 721 87 64

 37. Elimde 1500 kg Çam bali MEvcut yeni ŞAGIM MARMARISTEN ilgilenirseniz numaran 05073860137

 38. Mrb Karadeniz bölgesi Gümüşhane kelkit çiçek balimizz var toptan satmayı dusunuyoruz bal güzel boğaz yakacak şekilde

 39. VAN VE HAKKARI ARASINDA 2300 İLE 2700 RAKIMLI BÖLGELERDEN EN YAKIN YERLEŞİM BİRİMİ OLAN KÖYE BILE 45-50 km UZAKLIKTA BULUNAN HİÇ BİR ŞEKİLDE YAPAY VE SUNİ KATKI BULUNMAYAN %100 DOGAL KATKISIZ YAYLA BALİMİZ MEVCUTTUR HER TÜRLÜ DENEY VE TAHLİLE ACIKTIR İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZA ULASTİRABİLİRİZ 5 KG ÜSTÜ SİPARİŞLERİNİZE KARGO BİZİM TARAFIMIZ KARSILANACAKIR İRTİBAT İÇİN CEP TEL
  0544 798 14 13-0530 475 20 07
  BALIMIZI VERMİŞ OLDUĞUMUZ LİNKTEKİ GİBİ TEST EDEBİLİRSİNİZ

  https://www.youtube.com/watch?v=zCeWNGawI04

 40. 150 kilo cicek balim mevcut van gevas kayalar koyunde uretilmis istanbula nakledilmis vaziyette 05303215313

 41. Merhaba: elimde toplam 10 tona yakin siirt pervari balı bulunmaktadir. Ilgilenenler ilgilenenler mesaj atabilir

 42. MErhaba, herkese hayırlı satışlar.Erciş’in yüksek rakımında yaylamış,geçen haftalar da sağımı Muğla’da yapılmış,İçeriğinde az miktarda çam yoğun olarak yayla olan,kaliteli,analize açık,teneke ballarım bulunmaktadır.ilgilenenler için 5355001047.Teşekkür ederim

 43. Selami aleykum elimde çiçek ve cam balı var ulasabilirmisiniz No 05548898567

 44. merhaba trakya çiçek balı toplu olarak verilecektir, 20 teneke bal satılıktır.
  toplu alımda fiyat makul olacaktır. ilgilenenler için irtibat tel: 0555 605 79 70

 45. elimizde 500 kg KADAR tarımdan analizi yaptırılmış çiçek balı mevcut.toplu almak isteyenler kendileri analiz yaptırabilir analiz ücretinide biz karşılamaya hazırız ilgilenenlere duyurulur. YURDAHAN ALTUNSOY TEL:05335708355

 46. 5 çerçeveli 5 adet yığılca ana arılı alabilirmiyiz 5369205356

 47. 200 kg 2016 yılı çiçek balı bulunuyor alıcıların aramasını bekliyorum 5369205356

 48. nisanın 15 ne doğru 75 adet satılık arı kovan hesabı verilir.malatya ve civarları tercih edilir

 49. merhabalar elimde düz, karakovan ve süzme balı bulunmaktadır toptan satmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 50. Sayin admin siz toptan bal aliyomusunuz aliyosaniz ortalama fiyat kac lira

 51. merhaba. KOrunga balı satan varmı nereden bulabilirim yardımcı olurmusunuz. Saygılarla

 52. merhaba elimizde organik şekersiz Erzurum balı bulunmakta .toplu olarak satmak istiyorum . Yardımcı olursanız sevinirim. Şekersiz olduğundan toptancılar almiyor. O
  Onlar genelde ucuza geldiği için şekerli alıyorlar biz saf bal ürünlerde boyle satışta zorlanıyor.

 53. Elimizde karakovan 500 petek kestane bali vardir. Ayrıca 300 kg süzme karısik bal vardir toplu olarak satilacaktir.05356464118 ali guntekin

 54. #SELAMUN ALEYKUM DEĞERLİ KARDEŞLERİM.TARIMDAN KİMYASALDAN ÇOK UZAK AĞRI DAGININ ETEKLERINİN BİNBİR ÇESIT CICEKLERINDEN ELDE ETTIGIMIZ İLAÇ MAHIYETINDE SAF HAKIKI BALLARIMIZ MEVCUTTUR. KIŞIN ARIYA ŞEKER YERİNE BAL VERDİĞİMİZ İÇİN TON İŞİ ÜRÜN ELDE EDEMİYORUZ. MUSTERILERIMIZ ARASINDA EN COKTA KANSER HASTALARIMIZ BULUNMASI HASEBIYLE DE KESINLIKLE ŞEKER VERMIYORUZ. BALIMIZI ŞEKER HASTALARI BİLE COK RAHAT TUKETEBILIYOR. TARIM ONAYLI TUM BELGELERIMIZ MEVCUTTUR. ILGILENEN KARDEŞLERE DUYURULUR. SAYGILAR#

 55. Elimde organik cam balı bulunmaktadır 10 ton süzme bal 15 kovan da doğal PETEK BAL bulunmakta .satılmaktadır tahlil yaptırabilirsiniz . Acil

 56. Elimde 50 kilo izmir odemiş karakovan bali mevcut almak isteyen 05439537417 burdan bana ulaşabilir

 57. Kestane,yayla, ve karIşık trakya yöresi bal bulUnmaktadır. Nasıl iletişime geçebiliriz?

 58. Elimde 400 kilo suzme yayla bali mevcut tarim bakanligindan analiz raporu vardir.kirikkale nil aricilik tel.05304602345

 59. Merhabalar elimde kestane balı bulunmaktadır ilgilenenler varsa GİRusmek isterim

  1. Erzurum Tekman eğriçayır yaylalarında arıcılık yapıp Organik bal üretimi yapmaktayız. Ürünümüz kır çiçek balıdır. Ürünümüz etiketlidir faturalıdır. Süzme balımız vardır. İletişime geçmek isteyen kişiler 05346790777 numaradan bizlere ulaşabilirler saygılar

 60. MERHABALAR 350 KG OVACIK BALIM VAR METİNİ DUYAN BİLİR. BALI SATMAK İSTİYORUM BU KONU HAKKINDA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ?

 61. Merhaba elimde hakiki kara kovan bali bunur şeker içermez toptan ve parekende satilir almak isterseniz numaranizi yazin sizi arıyalim teşekkür ederim

 62. Merhaba,bünyemizde Karakovan bal petek,Çam balı Mevcuttur.Toptan satmak istiyorum konu ile ilgili yardımcı olabilir misiniz.

 63. Merhaba elimde süzme 13 ton çiçek balı vardır alim için ilgilenirseniz sevinirim.

 64. Merhaba lar elimde hakkari petek balı vardır yardımcı olursanız sevinirim 05416130278

 65. MERHABA,
  ELİMİZDE EGE BÖLGESİ ÜRÜNÜ DOĞAL, ARICILAR BİRLİĞİ ÜYESİ 36 YILLIK ARICIDAN,100 TENEKE ÇAM BALI VARDIR. İLGİLENENLER (OFGORGULU@GMAİL.COM) E-MAİL ADRESİNDEN ULAŞABİLİRLER(KÜÇÜK HARF)

 66. malesef ülkemizde bütün üreticilerde olduğu gibi arıcılık can çekişmektedir arıcılarımızın ürettiği ürünler masrafları karşılamaz hale geldi ne yazıkki birliklerimizinde umurunda değil

 67. AYDA 100 kilo civarında bal satıyorum , çiçek balı için fiyat almak istiyorum .

  1. Erman Gunay İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşın …

  2. Kardeşim bitlis hizan incirli köyü tezek kovan yani kara kovan balim var hicbir şekilde insan müdahelesi yok özelikle şeker hastalarina verdiğimiz bir BAL.Yugunlukla geven ve cicek balıdır elimde 600 kg var kovanlari yeni kestik kg fiyati toptan 100 tl dir

 68. Elimde hakkari balı mevcuttur yardımcı olursanız sevinirim

 69. Benim 600 tane kovanim var çiçek balı ve geven balı var toptan satıyorum

 70. Toptan bal satmak istiyorum irtibat numaram 05439165950

 71. Merhabalar elimizde 250 kg. Kadar Erzurum kekik bali hem süzme hemde petek bali vardır. Bunları satmak istiyorum ilgilenenler lütfen arayabilirsiniz.
  TLF.0535 404 07 43

 72. elimde 14 ton çam balı bulunmaktadır gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı onaylı muayene ve analiz raporumuz bulunmaktadır
  C4 şekerlik oranı:1,6’dır bilginize

 73. Merhaba şuan elimizde 700 kg civarı niğde keven balı bulunmaktadır. katkısı yoktur her türlü test ettirebilirsiniz.toplu olarak satmak istiyoruz. ciddi alıcıların ulaşmasını rica ederim.
  05459677223

 74. elimde 300 kg kestane balı vardır toptan satmak istiyorum ffiyat alabilir miyim Düzce akçakoca kestane balı

 75. Merhaba kendi arilarimdan uretmis oldugum 400 kg kestane bali var toptan satmak istiyorum analiz yapildi %93 kestane orani

 76. Merhaba iyi ÇALIŞMALAR dilerim oncelikle. Elimde 1250 kg suzme cicek bali vardir ayrica cerceve de bulunmaktadır. Toptan satış yapmak istiyorum iletisime gecerseniz sevinirim. +905354467866

 77. SA ORDU YÖRESİNDEN 50 TENEKE ÇİÇEK BALIMIZ VAR. KAÇ LİRADAN ALISINIZ?

 78. sa ayrıca muğla yöresinden çam balımız da var. kaç liradan alırsınız? 0536 964 28 28

 79. MerHABA,

  ELİMİZDE 100 TENEKE ÇAM BALI VAR. EGE YÖRESİ BALI , YENİ ÜRÜN, TAHLİLE AÇIK…51.000 tl.

 80. MErhaBa kolay gelisin elimde kendi urettigimiz Erzurum çiçek balı var 300 kg bunları satamk istiyorum yardimci olurmusunuz ballar ist irtibat tel 05449481044 iyi çalışmalar

 81. merhaba 2 ton hakkarı balı var elimde orjinal . ilgililer yazabilir mı

 82. Merhaba elimde orta asya kirgizistandan getirdiğim suzme cicek bal vardir. Yaklasik 100 kg.tamamen dogaldir. Almak isteyenler BENİMLE iletisime gecsin lutfen. Daha fazlada tedarik edilir.

 83. KAÇKAR DAĞLARINA YAMAÇLARINDA BULUNAN ARILARIMDAN 3.5 TENEKE (26 KİLO GELMEKDE 1 TENEKE) ALMAK İSTEYEN OLURSA ANALİZ (TES) YAPTIRA BİLİR

 84. Arakadas lar elimizde 20 tonn kadr Bal bulunmaktadir.sivas balidir 05 oranidir seker orani tarim bakanligindan sir bu rapor kilosu 25 liradan toptan devredilecektir bilginize iletisim 0541 939 28 83

 85. Merhaba elimde 450kg suzme analiz raporlu yayla bali mevcuttur. Kirikkale idris dagi yayla bali toptan almak isteyenlere telden fiyat verilecektir. Tel 0543 259 56 10

 86. Iyi gunler mugladan yaziyorum elimizde 7 teneke organik çam malimiz mevcuttur satisimizda yardimci olursaniz sevinirim iletisim 05067837205

 87. Selam.100kg.erzurum TORTUM çiçek bali var bal Beylikdüzü İstanbul’da kilosu 55 lira ilgilenenlere duyurulur tlf.05344147402

 88. Kars kagizman yayla çiçek balimiz mevcuttur katkısız şekersiz hakiki tahlile açıktır. 3 ton kadar vardır süzme ve petek
  553 453 27 31

 89. ACİL SATILIK PETEK KASNAK SÜZME

 90. Merhaba bn Erzurum luyum çiçek ballarimu sezonunda topdan satmak istiyorum nasıl yaparım fiyat ne olur

 91. VAN VE HAKKARI ARASINDA 2300 İLE 2700 RAKIMLI BÖLGELERDEN EN YAKIN YERLEŞİM BİRİMİ OLAN KÖYE BILE 45-50 km UZAKLIKTA BULUNAN HİÇ BİR ŞEKİLDE YAPAY VE SUNİ KATKI BULUNMAYAN %100 DOGAL KATKISIZ YAYLA BALİMİZ MEVCUTTUR HER TÜRLÜ DENEY VE TAHLİLE ACIKTIR İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZA ULASTİRABİLİRİZ 5 KG ÜSTÜ SİPARİŞLERİNİZE KARGO BİZİM TARAFIMIZ KARSILANACAKTIR

 92. Ekim 2016 içinde üretilmiş 1 ve 2. kesim süzme marmaris çam balımız mevcuttur. NAKİT ALICILARLA GÖRÜŞMEK İSTİYORUZ.

  1. Mehmet Ali bey merhaba marmaris’in hangi köy/alanına ait balınız var? ne miktarda ve ambalajındadır? herhangi bir sertifika/analiz/belgeniz var mı? biz nakit alım yapabiliriz. vereceğiniz cevaplara bağlı hemen görüşebiliriz. telefonunuzu bize aktarınız.

   1. Merhaba Mehmet bey Erzurum ilinde bal üretimi yapıyoruz izmirde depolarimiz bulunmakta 400 ton elimizde bal vardir

    1. Mine hanım irtibat telefon numaranızı birakabilirmisiniz.

     1. Bal Alacak İseniz Ben De BAL SATMAK istiyorum 5 Tona Yakın BAL mevcut

     2. Abi ben siirtin pwrvari ilcesinde ariyurum bizim 600 kara kovan nımız var balı kestik tam 4500 tun kiloso 50 tel almak itersen ara babi 5358428727

   2. Erzurum ilinde balimiz var sertifikali ve 5 kg tnkler halinde 300kg bulunmaktadir kgsi 65tl ye kapiniza getirebiliriz dilerseniz

   3. İyi Günler Elimde Hakiki Malazgirt Balım Var Tahlil Kontrol Yapılabilir Almayı Düşünürseniz 150 TENEKE Balım VAR Uygun dan Vermeyi Düşünüyoruz İletişim 0506 173 56 01 VEYA 05455466236 Arayabilirsiniz

 93. Erzurum un Pasinler ilçesinde ürettiğimiz kendi imalatimiz olan 500kg çiçek balı ve 500kg karakovan balimiz vardır.cicek balının kg fiyatı 27 TL karakovan balın kg fiyatı 45tl dir ballarimiz her türlü tahlile açıktır acil ihtiyaçtan dolayı satıyorum Alıcılar telefondan ulaşabilirler .Not pazarlık payı vardır

 94. Kendi üretimimiz olan doğal hakkari berçalan yaylası karakovan sepet bal satışımız başlamıştır tamamıyla doğaldır gıda tarımcılık bakanlığı evrakları ve tescil belgeleri mevcuttur hiç bir şekilde tatlandırıcı vb. gibi ürünler kullanılmamıştır. orjinal kafkas arı ırkının ballarıdır. yaylamız tertemiz olup etrafında fabrika bulunmamaktadır buda balın en temiz halidir.

 95. Kestane Bali 200 kg . Düzce Yigilca üretimi ilgilenenler için 0 53o 326 00 44

 96. Van’ın çatak ilçesinden hakiki şekersiz balımız bulunmaktadır istediğiniz yerde analize test e sokabilirsiniz balımız kesnlikle KATKISIZ doğal olup her hangi bir tatlandırıcı kullanılmamıştır kg fiyatı 85 tl dir karakovan balımız kg fiyatı 120 tl dir siparişlerinizi kargoyla adres teslimi yapıyoruz …
  Not=Toptan alıcılara fiyat konusunda yardımcı olabiliriz.
  Tel =05448343233___05459654445

 97. ŞUan elimde HAKKari YÜKSEKOVA süzme bal var IHTIYaci olan VARSa toptan verebilirim 50 TENEKe istedigi YERDe analiz etsin tel 05442623563

 98. Sivas ili Zara ilçesi organik saf çiçek balı üretimi yapmaktayız ballarımızın analizi yapılmış ve hiçbir şekilde şeker bulunmamaktadır. Hakiki şekersiz ballarımızın kg fiyatı 50 TL’dir. Toplu alımlarda indirim yapılabilir. Zara balını lezzetini ve kalitesini bilmeyen yoktur. Toptan satışımız vardır. Tel : 0546 431 32 60

 99. Merhaba arkadaşlar artvinden 200 kilo hakiki kestane balı getittirdim amcama bir kilo bir kilo satarım diye ama 50 kilo zor sattım anladımki bana göre deil bu iş elimde 150 kilo kaldı toptan veRmek istiyorum ilgilenen arkadaslar yardımcı olursa sevinirim numune yollarım bakabilirLer 05366608150

 100. İYİ GUNLER
  ELİMDE KAYSERİ – KONYA- NEVŞEHİR BÖLGESİNE AİT 350 KG SÜZME AYÇİÇEK VE KEVEN ÇİÇEĞİ BALI BULUNMAKTADIR.
  PERAKENDE 40 TL SATTIĞIM BALLARIM TOPTAN VERMEK İSTİYORUM BALLIMIZ BİRİNCİ SINIFTIR. İSTEYENE DONUK OLARAK YOLLARIM ELİMDEKİ BALIN 150 KG DONMUŞ TUR. TOPTAN ALMAK İSTEYEN OLURSA
  0546 722 84 40

 101. Elimde rize ari bali vardir kg 250tl. Toptan verilir hakiki ilacliktir bilgi icin arayiniz her turlu bal pekmez bulunur 05314535377

 102. Merhaba. Ben rize guneysuda otueuyrm aricilik yapiyrm Elimde rize ari bali vardir kg 250tl. Toptan verilir hakiki ilacliktir bilgi icin arayiniz her turlu bal pekmez bulunur 05314535377

 103. Elimde hakiki bal mevcut isteyen istedigi tahlili yapsin satmak istiyorum kaliteli bal almak isteyen ulassin avrupa yakisi dayim 05522300965

 104. Elimde hakiki bal mevcut isteyen istedigi tahlili yapsin satmak istiyorum kaliteli bal almak isteyen ulassin avrupa yakisi dayim 05522300965 istiyene toptan da satir kargoylada mevcutdur tesekkur ederim

 105. Van yöresine ait 40 teneke süzme bal var fiyat 400 tel 0537 924 60 67

 106. Mrb 70 kg kestane ve cicek ve cam.karisimi bal var elimde yeni suzdum.almak.isteyen kisiler iletisime gecebilirler toptan verecem hepsini

 107. Slm 2017 yılı artvin kestane balım mevcut tOptan almak isterseniz arayın görüşelim tel:05302415298 saygılar

 108. merhaba;
  elazığ/Ağın da bal üretimi yapmaktayız. Tamamen doğaldır. Petek süzme ve karakovan olmak üzere yaklaşık 5 ton balım bulunmaktadır. İlgili kişilerle görüşebiliriz.

 109. KONYA SEYDİŞEHİR İLÇESİNDE YAŞIYORUM 60 KOVANIMIZ VAR ORTALAM 1 TON BALIMIZ VAR ŞEKER VERİYORUZ DIŞINDA ASLA KATKI MADDESİ YOKTUR TAMAMEN DAĞDA YETİŞİYOR. GELİP GÖREBİLİRSİNİZ TOPTAN 22-25 FİYAT DÜŞÜNÜYORUZ TABİKİ PAZARLIK YAPILIRZ MSJ BKLİYORUM (DENEME NUMUNE VEYA TATMANIZ AMACI İLE BAL POLEN GÖNDEREBİLİRİZ )

  1. Murat bey irtibat numaramızdan bizlere ulasırmısınız

 110. Sa Zonguldak in göçebey ilçesine bağlı köyümüze kestane balı üretip yakın çevremize sayaktayız ama bu sene toptan satmak istiyoruz ilgilinen olursa görüşmek İSTERİMz e posta:nurullah_klp@hotmail.com(ilgililer e posta KÜÇÜKHARFLERLE yazınız)

 111. Şu anda elimde 20 çıta bal var ortalama kilo 3ile 3.2 arasında hakiki bal memmun kalmayan iade edebilir garantisiyle irtibat numarası 5349346126

 112. Merhaba Mehmet Bey elimizde 700 kilo Ardahan çiçek balı var %100 organik ilgilenir misiniz Şimdiden teşekkür ederim.

 113. Merhaba Mehmet Bey elimizde 700 kilo Ardahan çiçek balı var %100 organik ilgilenir misiniz Şimdiden teşekkür EDERİm İstanbul/ Zeytinburnu

 114. Merhaba , Rusyadan petek balı var . Firma bütün sertifikala sahip ve kendi bünyesinde laboratuara sahip , yıllık üretim miktarı 8000 ton. Petek balı FCA fiyatı 2,5 Euro kg .

 115. Hakiki malatya arapgir kekik.keven ve sıfır şekersiz çiöek balım mevcuttur almak isteyen arkadsşlar BANa ulaşabılirler .

 116. Muş Malazgirt ovasında arılarımızın doğadan hazırladığı 0 şekerin olduğu 1 teneke 28 kilo 400 gram gelmektedir. Elimde 80 teneke bal vardır. Ballarımın 1 kilo fiyatı 35 TL dir.ballarım 1. Sınıf kalitedir ballarımız kontrol edilebilir her derde devadır doğal doğada arıların emeği ile hazırlanmıştır dış müdahale şeker falan verilmemiştir. ballarımı toptan hepsini satmak istiyorum almak isteyenler murat teyyare iletişim :0535 820 64 74 bu numaradan iletişime geçebilir.parça bal satışı yoktur

 117. İyi Günler Elimde Hakiki Malazgirt Balım Var Tahlil Kontrol Yapılabilir Almayı Düşünürseniz 150 TENEKE Balım VAR Uygun dan Vermeyi Düşünüyoruz İletişim 0506 173 56 01 VEYA 05455466236 Arayabilirsiniz

 118. merhaba;
  sivas yöresine ait yeni mahsül şuanda 5 ton çiçek balı yaklaşık 3 ton civarında da süzme çiçek balı mevcuttur. istediğiniz yerde testini yaptırabilirsiniz memmun kalıcağınızdan emin olabilirsiniz. 05069643448

 119. merhaba;
  sivas yöresine ait yeni mahsül şuanda 5 ton çiçek balı yaklaşık 3 ton civarında da süzme çiçek balı mevcuttur. istediğiniz yerde testini yaptırabilirsiniz memmun kalıcağınızdan emin olabilirsiniz.

 120. Erzurum da arıcılık yapıyoruz tamamen çiçek balı kg fiyatı 60tl elimde 1,5 tona yakın bal var almak isteyen 0538 348 31 69

 121. Malatya/Arapgirde arıcılık yapıyorum elimde hakiki karakovan,petek ve süzme balım var almak isteyen arkadaşlara duyurulur hrtyere getirebilirim,tahlilde en ufak birşey çıkarsa benim kabulümdür.saygılar tlf.5369205356

 122. Arkadaslar merhaba benim catalca akalan koyunde uretilmis 2000kg tenekede cicek balim ve piren balim vardir istediginiz yerde tahlil yaptirabilirsiniz balimi toptan satmak istiyorum 05337700443 erkan

 123. Merhabar zonguldak BAĞLIKÖYÜMÜZ de kestane balı üretiyoruz TAMAMEN doğal ilgili ARKADAŞLAR 543 810 37 06

 124. Merhaba Ben 21 yasindayim aricilikla ugrasiyorum 100 tane kovanim var bunu 300-400kovana kadar cikartmak istiyorum fakat bali satmakta sikinti cekiyorum bali toptan satabilmek istiyorum ne yapmaliyim.uretimi bayburtta 1600rakimda yapiyorum cok kaliteli balim var fakat satamadigim icin dusuk fiyata veriyorum (80tl).

 125. Hatay diken balı var toptan satılık 10 teneke

 126. Merhaba erİncan iliç ilçesinde üretmiş olduğumuz 150 kilo civarında çiçek balıkız mevcuttur. Toptan satış yapmak istiyoruz.

 127. Iyi gunler elimizde cicek bali vardir bayburtun yazyurdu koyunde 1700 m yukseginde kazburnu mezrasinda (anzer daginin arka tarafinda bulunur) toptan ve ya bir miktar almak istiyorsaniz irtibat :0543 244 2127

 128. Merhaba. Hakkari orijinal sıfır şekerle balımız mevcuttur. Sadece kendi üretimiMiz oLan balı satıyorum seNeDe 300-350 kilo bal çıkaRtabiliyorz kesinlikle doğaldır. İlgilenenler için numaram 05312441820

 129. elimizde 700 kG IHLAMUR AĞIRLIKLI KESTANE ARTI 400 KG KESTANE 90 TENEKE EDİRNE BALI BULUNMAKTA İLGİLENENLERE 0542 359 55 63

 130. Kahramanmaraş’ın Binboğa dağlarında ,organik, keven ve çiçek balımız bulunmaktadır.Yaklaşık olarak 200 kg çiçek ve 300 kg karakovan balı bulunmaktadI. Çiçek toptan fiyatı 50tl,karakovan balı ise 100 tl den gitmektedir.Pazarlık payı vardir.
  İletişim:05349642179

 131. 150 kg kadar valim var toptan satmak istiyorum

 132. Toptan çiçek balı satımı yapıyorum
  Petek çiçek bal satim kg 18 tl
  Toptan çiçek balı satımı sivi kg 15 tl

  Tel 0561 616 3561

 133. merhaba gurcistan bali satiram.kestane bali cicek bali orman bali..ben kendim ariciyim 600 ari ailesi var.kendim azeriyim.elaqe informasia

 134. kafkas ana ari arisi 2018 yil icin 10000 tane yapa biliriz

 135. Slm siirt pervari de bal üretimi yapıyoruz ve balımızı toptan satmak istiyoruz 0543 844 95 20

 136. Merhabalar Elimizde 1 tona yakın siirt pervari karakovan balı mevcuttur.kesimlere yeni başlanıyor.her türlü analize ve tahlile açığız.yüksek rakımlı yaylalarımızda eski usul üRetim yapmaktayız.hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır.05433476888 peşin Alıcılar irtibat sağlayabilir

 137. Merhaba tuncelinin yuksek rakimlarinda dogal bal uretiyorum suan elimde bir tona yakin bal var toplu satmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim 05377693016

 138. Karamandan sadettin 15 teneke çiçek geven ve 15 teneke hakiki çambali ihtiyacım var 05426797964

 139. Organik sertifikali analizli bal uretmetteyim bayburt anzer yaylasina yakin hakiki organik bal almak isterseniz telefon açarsiniz tel 0532.4371113

 140. Duzce Akçakoca ilçesinde 50 kovan ari var ve kestane balı çıkarıyorum toplu satış yapmak istiyorum kestane balım katkisizdir analiz yaptirilir tel 05443515486

 141. çankırı kurşunlu dan saf katkısız organik 400 kg balım var toptan vermek istiyorum. tel 0 533 733 99 69

 142. Merhabalar elimizde erzincandaki kEndi mezramızda kendi baktıgım arılardan elde ettiğim doğal 2 ton kadar Çiçek balı varDır. Dilerseniz numune alabılırsınız.

 143. Merhaba sinop turkelinde kestane balı üretimi yapıyorum sekersiz glikozsuz eksoz dumunanindan uzakta yapiyorum ariciligi. Elimde 250 kg kadar kestane bali var kilo ile veya toptan satisa aciğim 05399165708 instagram : @kestanebalim

 144. AGRI ADA 500 KILO SEKERSIZ BAL`Im var bal %100 sekersiz olup tamamen organiktir balin analiz raporu mevcuttur kilo su 50 lira toptan olursa 40 tl den veririm

 145. Elimizde 1o0 kg bal var toplu satmak istiyorum

 146. Merhaba ordu perşembe yöresi ıhlamur kestane ve ormangülü karma 200 kg balım mevcut alucı arkadaşlarının iletişime geçmesini ricaederim.

 147. kastamonu catalzeytin kestane BALI saf dogal elimde 60kg bal var 5468606354

 148. Gezici arıcıyım lojistik yerimiz maltepede elimde bulunan
  -Kestane ve ıhlamur karışımı 110 tl
  -Çiçek 70
  Fiyatlar kavanoz başıdır
  05324013782 ulaşabilirsiniz

 149. selam bayram bey kolay gelsin siirt pervari ilçesinde arıcılık yapmaktayım toptan bal alım ihtiyaç duyarsanır görüşüp anlaşmak tanışmak isterim tşk

 150. Bitlis hizan incirli köyü tezek kovan yani kara kovan BALLARİMİZ çikmistir 0 katkiziz yüzde yüz dogal kg fiyati:125tl dir .IRTIBAT..Ibrahim karaca TLF.05327916590

 151. SEELAMUN ALEYKÜM
  siirt pervaride karakovan sepet ballarımız vardır toptan fiyata satmak istiyorum
  telefonum 05616163561
  ismim hamit hasan çebi
  ayrıca erzurum pasinler ve bayburtta toptan fiyata ballarımız vardır
  süzme ücreti 15 tl kg fiyatı
  petek bal fiyatı 17 tl kg fiyatı

 152. Selamınaleyküm bitlis adilcevaz ilçesi süphan dağı yaylası 500 kilo kadar çiçek balımız mevcut analizi yapılmış ve sıfır şeker oranı çıkmıştır ilgilenirseniz irtibata geçebiliriz

 153. Merhaba kendi üretimimiz elimde 1 ton süzme bal ve 700 kg kadar kara kovan var ilgilenirseniz sevinirim süzme 80 tl kara kovan 120 tl

 154. YazmayI uNuttum erzincan ve tunceli arasında munzur eteklerinden sevgilerle

 155. artvin borçka ilçesinde kendi üretimimiz olan organik kestane balımızı satmak istiyoruz yaklaşık 350 400 kg balımız var
  isterseniz numune gönderebilirim.

 156. 150 kilo Civarinda kestane bali mevcut toptan satisini yapmak istiyorum

 157. MERHABA ORGANİK ŞEKERSİZ ERZURUM YAYLA BALI TAMAMEN KATKISIZ 27 teNeke SÜzme balım var malesef piyasa şekercilere işliyo hakiki organik bal alımı yapıyorsanız İletişime gecerseniz sevinirim

 158. Bursa çevresi, fıstıklı, karacabey boğazı, esenkoy, yalova çevresinde yaz boyu gezdirilen arilardan elde edilmiş çiçek, kestane, karabas otu, puren ballari mevcuttur. Kestane bali Bursa Aricilar Birliği tarafından teste gönderilmiş sonucunda toplu satışı da yapılmıştır. Arılar sürekli gezdirildigi için ballar içerisindeki çeşitlilik fazla olup ucuz bal değil kaliteli baldır. Kaliteli bal isteyen alıcılar

 159. artvin yöresine ait 300 kilo kadar kestane balımız mevcut .ana arı ve polen gibi ürünlerde üretiyoruz. İLGİLENİR MİSİNİZ?

 160. MErhaba,
  zonguldak yöresine ait doğal kestane balı üreticisiyiz.
  100kg kadar ürünümüz var.
  saygılarımla
  aytek özcan

 161. Kahraman Maraş da Karakovan bal VARDIR süt leen ve cicek balidir fiyat 100 TL dir ilgilenen arkadaşlar arasın

 162. Siirt pervari hakiki karakovan balı mevcut kilosU 125 tl ilgilenen arkadaşlar ulaşsın 400 kilo mevcuttur.

 163. Erzincan refahiye den asvalt görmemiş 100kg çiçek balı petek bal mevcut.

 164. erzurumda bal uretıcısıyım 200 kilo cıvarında balım var sekersiz toptan almak isteyen varsa bana ulaşsın 50 tl toptan fiyatı

 165. Muğla yöresine ait çam balı 60 teneke var tel 0537 924 60 67

 166. merhaba lar hakiki Karakovan balı miz var doğal % yuz dogal saf temiz karakovan balimiz bize aiittir şifa niyetine almak isteyen arkadaslar istanbulda ikamet ediyorum örnek verilir tşk ediyorum.

 167. Merhaba,
  Tunceli’nin cok çeşitli bitki türlerinin bulunduğu tamamen naturel dogasinda balimizi üretiyoruz. Ayrica
  Uluslararası Organik Tarim Hareketleri Federasyonu (IFOAM) ve Ekolojik Tarım Organizasyonu Derneği (ETO) , üyesi olan ORSER tarafından denetimi yapılan balımızı gönül rahatlığıyla tüketebilir ve sevdiklerinize tavsiye edebilirsiniz.
  Kalite kontrol belgeleri ve analiz sonuçlarıyla balimiz gönderilir.

  Toptan ve perakende satışımız vardır.
  Petek bal 1 kg=80 TL
  Süzme bal 1 kg=70 TL
  Karakovan 1 kg= 180 TL

 168. Bal alımı yapiyormusunuz

 169. Kocaeli den katkısız şekersiz kendi üretimimiz petek veya süzme bal bulunur toptan satılır numune gönderilir kilo 75 tl

 170. ELIMDE 3 TON SUZME BAL ERZURUMDAN GELME HEPSINI TOPLU SEKILDE VERIYORUM UYGUN OLARAK VERICEM BALLAR ISTANBULDA DEPOMDA DURMAKTADIR IHTIYACI OLAN ARASIN

 171. Mrb Hobi olarak yaptığım arıcılıktan bu yıl ürün fazla oldu. Yozgat Akdağların balı. Flora gevenin 5 farklı türü, (kara keven, mor keven, Çoban döşeği, güz keveni, pembe çiçekli Püsküllü keven), kekik, yayla çiçeği, Çakır dikeni, yabani kara yonca ve sarı yonca, sığır kuyruğu, karamik, goruga, süpürgelik otu … vs. Ayrica zirai ekim bitkileri yoktur. 21 kavanoz süzme, 30 çıta petek balım kaldı. 0505 878 49 46

 172. acı bal toptan satılıktır.ilgili kişiler 0531 880 95 22 bu numarayı aryabilir.

 173. Siirt pervari den yazıyorum ariciyim bal satmak istiyorum siirt Pervari bali isteyenler iletişim kurmak isteyenler var mı

 174. +905426996239 Batı Karadeniz bölgesi bal bulunur ilgilenenler arayabilir

 175. KIRKLARELI demirkoy sivriler köyünde doğal katkısı meşe bali üretiyoruz tahlilleri yapıldı. Görmek isterseniz belgeleri mevcut .Ilgilenirseniz sevinirim .TOptan satisımiz isteğe bağlı OLABİLİR

 176. ELimizde bahar balı cam balı Çiçek balı ve polen bulunmaktadır isteyenler e postadan ulaşabilir trakya yöresine aittir

 177. muğla ula üretilmiş 2017 ikinci sağım kaliteli süzme çam balı var burdakiler gibi tonla yok bende küçük alım yapmak isteYene elimde 40 kavonoz kaldı kavoNozu 900 gr geliyor fiyatı 30 dan hepsini veririm istanbul avcılardayım saygılarımla

 178. Şuan elimizde mevcut 7 teneke erdek kapıdağ kestane balı mevcuttur almak isteyenler irtibata geçebilir

 179. Bozkır yöresine ait doğal yayla balı süzme ve petek mevcuttur almak isteyen arkadaşlar irtibata geçebilir
  0507-892-22-21

 180. Elimde 40 kg kara kovan bali var kilosu 100 tl isteyen yaza bilir

 181. KIRKLARELİ DEMİRKÖY MEŞE BALI VARDIR 1 KİLOSU 80 TL ANTİOKSİDAN ORANI ÇOK YÜKSEK ARILARIMIZ ORMANIN İÇİNDE ZİRAİ İLAÇLARDAN UZAK BİR BÖLGEDE BU BALLARI ÜRETİYOR TAHLİLLERİ YAPILMIŞTIR İSTEYENLERE WHATSAAP ÜZERİNDEN TAHLİL SONUÇLARI GÖNDERİLİR İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİM

 182. Erzurum/Çat yayla petek balı elimizde 2 ton mevcuttur. Isteyene 25 tl’den toptan verebiliriz.

  05367799540
  05324979925

 183. Elimde 200 kg siirt pervari doğal balı var ilgilenirmisiniz

 184. TOPTAN SATIŞ İÇİN ; 25 TON GÜMÜŞHANE-BAYBURT BALI MEVCUTTUR. PERAKENDE FİYATI 70-100 TL ARALIĞINDADIR. ARAŞTIRMASINI YAPABİLİRSİNİZ.LABORATUVAR TAHLİLLERİ YAPTIRILMIŞ OLUP, TOPTAN BAZDA KĞ FİYATI 40 TL VERİLECEKTİR.GSM: 0505-541 81 66

 185. hocam elimde yüklü miktardakatkısız bal var çeşitli yörelere ait .kesinlikle doğal hatta organik olarak değerlendirilebilir ..yaklaşık 300-350 teneke….tek seferde yıkmak istiyorum balı nasıl yardımcı olursunuz. cihan5321657744@gmail.com

 186. Hakiki süzme çam balımız vardır. Samsun ilkadım ilçesindeyiz. İhtiyaçtan dolayı acil ve ucuz satılıktır. 2 ton balı 35.000 tlye bırakıyoruz. Nakit para lazım. İsteyene Fotoğraf, numunelik yollayabiliriz.
  İrtibat no : 0555 025 15 85

 187. Bingöl maten yaylasından üretilen Keven ve kekik balımız mevcuttur balımız şekersizdir süzme:70 TL petek:75 TL kargo ile gönderim yaparız şekerli ballarla asla karıştırmayın. Tel:05313110054

 188. Hakiki batman sason karakoçan balı perakende ve toptan satışlarımiz mevcuttur irt.544 450 91 71

 189. ELİMİZDE 2018 YILI ÜRÜNÜ 400 Kg KADAR ARTVİN BORÇKA KESTANE BALI VAR Tel:05372090860

 190. Bende %100 doğal ayçiçek balı bulunmaktadır yaklaşık 245 teneke ayçiçek balı tenekesine 450 liradan vereceğim
  0537 260 25 29

 191. Bayburtun
  2500-3000 rakımlı yaylasında organik çiçek balı. Bölgemizde Zirai ilaçlama yapılmıyor ve tema vakfı tarafından 2000 in üzerinde çiçek çeşitliliği tesbit edilmiştir.Geven, kekik,şifalı nekadar bitki ararsanız bölgemizde mevcut.Numune gönderimi yapabiliriz.Bu yıl 200 kovandan 1 ton bal hedeflemekteyiz. Not:25 tl ye bal mı olur arkadaşlar.Şekerin çuvalı bile 170 lirayı geçti. Lütfen iki kuruş para için insanlarımızı zehirlemekten vaz geçin artık.Aklı ve vicdanı olan 70 liranın altında bal alım ve satımı yapmasın.İnsanların sağlığını hiçe saymayalım.Biz geçen yıl yüz kovandan 130 kg bal alabildik. Yan taraftaki komşu şekerle suyu karıştırıp 50 kovandan 1 ton bal aldı. İnsanların emeğine yazık.Gerçek balı tatmak ve gerçekten kaliteli balı insanlarımıza ulaştırmak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilir. Karakovan balı kg 200 tl. Petek ve süzme balımız 100 tl.

 192. Selam bende 1 ton şekersiz bal var satılık istiyorum ağır Doğubeyazıt terlçerker köyü bal 0545 650 54 16

 193. Selam bende satılık doğal bal var satılık istiyorum 0545 650 54 16

 194. Tunceli meşhur kara kovan balı. Kara kovan balımız da 1 gr şeker bulunmamaktadır. her türlü hastalığa ve özellikle kansere bire bir şifa olan kara kovan balımızı her kez tatsın ve şifa bulsun diye kilosunu 200 TL ‘den 150 TL indirdik.

  5 Kilo ve üzeri siparişlerde kargo bedava. Toplu alımlarda hem fiyat indirimi yapılmakta hemde talep edilmesi durumunda tahlil yapmak isteyenlere numune göndermekteyiz. Dediğimiz gibi kara kovan balımız %100 hakiki dir ister süzme ister petek bal al. Kara kovan balımız hakiki bal olup, 1 gr şeker bulunmamaktadır.

 195. Merhaba K.Maraş Elbistan ilcesinde arıcılık yapıyorum.arılarım yayladadır.orijinal çiçek bal üretimi yapıyoruz.her türlü testte acığız.toptan bal satışı yapmak istiyorum.

 196. paket arı almak ıstıyorum 200 adet 7 cerceve 2019 paket arı fiyatlarınız güncelmi

 197. Sivas yıldızeli bayat köyü yaklaşık 1 ton şekersiz bal vardır tahlil yaptırabilirsiniz düşünürseniz .

 198. Slm arkadaailar elimde 350 kovan arı 2.5 ton süzme bal mevcuttur. İlgilenen arkadaşlar arasın Şanlıurfa merkez köyleri İsmail isteyen başımın teşhisinde yapabilir.27kglık tenekeler alıcı bekliyorum

 199. Tamamen organik bayburt yayla çiçek balımız var. Yaklaşık 1 ton. Toptan satmak istiyorum. 2500 rakımlı yaylada üretim yapıyoruz.Hertürlü tahlil yaptırabiliriz.

 200. Selamun aleyküm arkadaşlar bende 100-150 kilo civarında aksaray hasandağı yayla balı vardır gereksinim ihtiyaç duyanlar bana ulaşabilir ballarım hsrtürlü analize açıktır beğenilmediği takdirde para iadelidir kendiniz gelip yerindede inceleyebilirsiniz o yüzden kilosu 25-30 liralık baklarla karıştırmayın reçelin kilosu 30 lira benim ballar hastalara şifa dertlilere deva niyetinde o yüzden kendini uyanık sananlar aramasın

 201. Elimde 700 kg civarında organik kestane ıhlamur karışık bal bulunmaktadır ilgilenen arkadaşlara toptan ve parekende satışımız vardır. Parekende satış 120 tl toptan satışımız 80 tl dir. 05325829708

 202. Merhabalar Ben Erzurum ovasında arıcılık yapıyorum tarım gıda bakanlığı tarafından tahlil edilmiştir bal %100 orjinal çıkmıştır. BAL almak isteyenler irtibata geçsinler istediğiniz yere gösterebilirsiniz

 203. Merhana ben hakkari yuksekovadan yaziyirum elimde 40 teneke yuksekova bali ve cizre bali kaldi 100/100 dogal sekersiz bal telwfon: 05537687906

 204. Merhabalar kendi uretimimiz olan bingol yayla cicek balimiz mevcuttur.karakovan.petek ve suzme balimizi toptan ve perakende olarak satmak istiyorum ilgilenen arkadaslar 0533 510 02 74 nolu numaradan iletisime gecebilirler.

 205. Balımız Ordu/Akkuş yöresine aittir. Organik çiçek ve meşe karışımı süzme ve petek ballarımız bulunmaktadır. Toptan ve perakende satışımız vardır. Toptan satışlarda fiyat konusunda yardımcı olabilirim. Petek 80 tl süzme 100 tl Tel: 0534 529 35 84

 206. Merhaba ben Erzurum karaçoban dan kendi yaylamda arıcılık yapmaktayım ve bal pazarında ölucüler çok olduğu için ordan buradan satmaya çalışıyoruz ve piyasa da satılan ballari üretmiyoruz ama herkesin bütçesine göre satış yapıyoruz benimle bu numaradan ulaşabilirsiniz saygılar

 207. Erzurum karaçoban balımız mevcut 05359226112 bu numaradan ulabilirsiz

 208. Hakkari Şemdinli hakiki doğal sepet yayla bal sadece süsme kaldı 70 kilo toptan almak isteyen irtibat numaram 05458166893 İsmail ( not) balım şuan Ankarada satışta

 209. 2750 kg çiçek balı var elimizde. Biz çiçek balı üretmiyoruz. Sivas ve Maras bölgelerinde gezici arıcılık yapıyoruz.
  Kg fiyatı 48 tl kdv hariç ve toptan satışlar.

 210. Mersin Erdemli toroslarda olan arılardan aldığımız balı satmak istiyoruz.Hiç bir katkı maddesi bulunmamaktadır.Yardımcı olurmusunuz.

 211. Erzurum Çat ilçesine ait 1 ton petek balım var.kg 30 bursadan murat iletişim bilgileri 05532626658

 212. Sivas çicek balı istanbula getirdim toptan verebilirim

 213. Bende hakiki 500 kg Bayburt çiçek balı vardır. yani hiç bir katkı maddesi yoktur. bu balı satmak istiyorum.

 214. Mrb 2500 kg bal mevcuttur toptan satıyorum fiyat 45 TL pazarlıksız fiyatı ciddi alıcılar arasın lütfen tel 5359503746

 215. Selamun Aleykum
  Artvin Yusufeli Yayalasında üretilen hakiki çiçek balımızın satışına başladık. Petek ve 1,5 Kg’lık süzme kavanoz balımız mevcuttur.Kg Fiyatımız 60 TL’dir. Tahlil yapılmıştır. Siparişlerinizi bekliyoruz. 0545 873 54 29

 216. Çanakkale yöresine ait katkısız doğal püren balı mevcuttur. Numune gönderirim, her türlü tahlili yaptırabilirsiniz.Teneke bazında 550 tl . tel 5434530931 .

 217. Merhaba gumushanenin yaklaşık 1800 rakımlı köyünde aricilik yapmaktayım yaklaşık olarak 250 300 kg kadar balım oluyor bu balı satmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 218. Çorum yöresinde üretilen yaklaşık 2 ton ayçiçek balı mevcuttur.

 219. Elimde Van tüsi balı var 100 teneke alım fiyatı ne kadar?

 220. Merhaba bursa inegölde 35 kovan arım var bu sene ilk defa petekli bal aldım 10 adet sırlı petekli balım var tanesi 3 kilo geliyor 100 kilo da süzme balım var %100 doğal akasya ıhlamur kestane ve kır çiçekleri karışımı satış konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

 221. İki teneke Kahramanmaraş göksun kanlıkavak köyünde arılık süzme bal var şekersiz katkısız kaça alırsınız

 222. Selamlar elimde 150 kg şemdinli karakovan balı bulunmaktadır toptan satmak istiyorum kg fiyatı 150 tl

 223. merhabalar 500 kg tamamen katkısız pasinler süzme çiçek balımız satışa hazırdır. 1 kg=70 tl perakende satış fiyatıdır.

 224. Merhaba,
  Bingöl yaylasında Bingöl arıcılık fakültesi tarafından da denetlenerek bal üretimi yapıyorum.Bu sene 900 KG dan daha fazla balım var analizi yapıp satın almak isteyenlere toptan satışımız olur.İstanbula getirttim balları satışı istanbul anadolu yakasında yapıcaz

  1. Teneke fiyatı nedir acaba..Yapılmış analiz mevcut mu?

 225. Hakkâri şemdinli çiçek karakovan balı mevcuttur ilgilenenler irtibat numarası:0554 366 73 71

 226. Kulay geldın ben Bitlis hizan ilcesi de arıcılık yapmaktayım benim yaklaşık 550kgr yakın balım var kara kuvan kasnak ve petek balım var fiyatları tutan kara kuvan 100 TL kasnak 80 TL petek 50 TL dır tesekurler

 227. Merhabalar Ben Bartın bölgesinde kestane Balı Üretimi yapmaktayım yaklaşık 500 kg kadar elimde var Toptan Alış Fiyatınız Nedir

 228. İyi günler elimizde 20 teneke yeni sağım çam balı bulunmaktadır toptan satış yapmak istiyoruz Kuşadası’ndayız iletişime geçebilirsiniz.

 229. kendi üretimimiz olan balımızı perakende olarak satıyoruz ama alıcı bulursak toptan satmayı düşünüyoruz balımızın her yıl oldugu gibi bu yılda analizi yapılmıştır analiz sonucu bulunmaktadır ve katkısız kalıntısı zdoğal organik bal oldugu belgelenmiştir ilgililerin iletişime geçmek için mesaj atabilirsiniz

 230. Afyonkarahisar bölgesinin olup çerçeve petek ve 24 kg lik teneke süzme bal mevcuttur

 231. trabzon ziganoy ve bayburt kop dağın dan yüzde yüz orjinal balımız mevcuttur. ege üniversitesinde yeni tahlilleri yapılmış belgerleri mevcuttur prolin 1100 olup değerleri en iyi kalitede istanbul toptan parakende yerimiz var 4 ton kadar elimizde mevcuttur

 232. Sivas Kösedağ karakovan balı ve petek balı mevcuttur yardımcı olmanızı bekliyorum

 233. Bartın da kestane ve orman gülü ( deli bal) üretiyorum satışında yardımcı olur musunuz.

 234. Merhaba 10 teneke keven kekik ayçicek karışık balım var rakım 1050 çorum merkez çukurören köyü analize açık isteyene analiz için numune gönderebilirim toptan satmak istiyorum teşekkür ederim

 235. merhaba
  Karaman yöresinde bal üreticiliği yapmaktayız. Elimizde yayla bal ve yayla-ay çiçek balı karışımı balımız mevcuttur. Toptan satış yapmak istiyoruz. ilgilenirseniz geri dönüşünüz bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir