Toptan Bal Alım ve Satımı

Toptan bal alım ve satışı

Toptan bal alım ve satımı firmamız tarafından sağlanmaktadır,Türkiyenin her Bölgesinde Toptan Ve Parekende Bal Alımımız ve satışımız Başlamıştır Ürün Detayları İçin İrtibat Telefon Numaramızdan Bizlere Ulaşabilirsiniz.
GeveN,Kekik,Ihlamur,Kestane,Çam Balı ,Ve Aycicek Balımız Mevcuttur.
Polen alimlarimiz baslamistir. Fiyat icin iletisim numaralarindan bizlere ulasabilirsiniz.

Değerli Alıcı ve Satıcı Arkadaslar web sitemiz üzerinden yayınlamış olduğunuz Bal reklamlarınızda iletişim numaralarınızı bırakıyorsunuz,Firmamıza ait olduklarını söyleyen sahıslara itibar etmeyiniz sitemizde iletişim numaraları haricinde iletişimimiz yoktur,

Bu konuda doğan mağduriyetlerinizden firmamız sorumlu değildir.

Bal satmak isteyen ve almak isteyen müşteriler yorumlar kısmından ,balın hangi bölgeye ait oldugunu detaylı bir sekılde belirtirlerse,iletişim kolaylıkla sağlanılır.

Siparişleriniz için Resmi bal sitemize bakabilirsiniz

Bal Çeşitleri Toptan bal alım ve satımı

Bal Türk kahvaltılarının vazgeçilmez bir parçasıdır. İçeriği sayesinde sağlığa birçok yararı bulunmaktadır. Örneğin mikrop öldürücü özelliğinden dolayı birçok hastalığa iyi gelmektedir. Mide, karın ve bağırsaklarda oluşan hastalıkların ya da ağrıların hafifletilmesinde balın yararı bulunmaktadır. Bal çeşitlilik bakımından da zengindir. Genelde sadece 2 çeşit bal bilinse de ondan fazla bal çeşitleri bulunmaktadır. Balların yararlarından yararlanılması için balın kaliteli ve organik olması gerekmektedir. Ebalım olarak bütün ballarımız tamamen organiktir.

Toptan Bal Alım ve Satımı
Toptan Bal Alım ve Satımı

Anzer Balı Toptan bal alım ve satımı

Anzer balı Rize’nin Ayder bölgesinde üretilmektedir. Oldukça ünlü ve yaygın tüketilen bir bal türüdür. Anzer balı sadece Ayder yaylasında yetişen endemik bitkilerden elde edilmektedir. O yılın iklim şartlarına bakılarak genelde ağustos başında balın hasadı başlamaktadır. Balda hiçbir katkı maddesi bulunmamakta ve ısıl bir işlemden geçmeden yapılır. Bal yapımında 40 dereceden yükseğe çıkılması durumunda balın içeriğindeki polenler ve enzimler yok olacağından dolayı anzer balı soğuk sağım tekniği ile yapılmaktadır. Anzer balının birçok faydası bulunmaktadır. Bu bal genelde kahvaltılarda tercih edilmemektedir. Çoğunlukla hastalıkları iyileştirmek için bu bal tüketilmektedir. Balın içerdiklerinden dolayı büyük bir enerji ve güç vermektedir. Bu yüzden de sporcular bu balı doğal bir enerji deposu olarak sıklıkla tüketmektedir. Çoğu hastalık, ağrı ve yaralarda anzer balının faydaların görülmüştür. Yapısı gereği ağır bir bal olduğu için anzer balı kararında tüketilmelidir. Anzer balı, bal çeşitleri arasında fiyat olarak diğer ballara oranla daha yüksektir. Bunun sebebi de sağladığı faydalar ve üretim şartlarıdır.

Akasya Balı Toptan bal alım ve satımı

Akasya balı Artvin yöresinde üretilmektedir. Akasya ağacının çiçek özlerinden elde edilen bu balın kendine özgü bir aroması bulunmaktadır. Bu bal bütün ballar içerisinde en iyisi olarak tanımlanmaktadır. Bunun sebebi ise akasya ormanlarındaki kara kovanlarından elde edilmesidir. Akasya balının da birçok sebebi bulunmaktadır. Sinir sistemi için güçlendirici ve koruyucu bir özelliği bulunmaktadır. Akciğer hastalıklarında, ağızda oluşan yaralarda, bel ağrılarında, cilt lekelerinde ve hafızanın güçlendirilmesinde büyük yararı bulunmaktadır.

Ayçiçek balı

Ayçiçeklerin yoğun olarak yetiştiği Trakya bölgesinde bu balın üretimi yapılmaktadır. Fakat Ayçiçek balı çabuk bir şekilde şekerlenmektedir. Bu yüzden daha çok çiçek balı ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Vücuda zindelik verir, ateş düşürücü bir etkisi bulunur ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Bunların yanında kanser tedavilerine yardımcı olaraktan kullanılmaktadır.

Çam balı

Çam balı, bal çeşitleri arasından yaygın olarak kullanılan bir türdür. Bu balın en iyi özelliği bozulmadan ya da donmadan yıllarca tüketilebilmesidir. Çoğunlukla Akdeniz ve ege bölgelerinde üretilmektedir. Arıların çiçeklerden değil çam ağaçlarının reçinelerinden elde ettikleri salgılar ile yapılmaktadır. Sonbahar ve ilkbahar aylarında işlenmektedir. Rengi koyu kahverengidir. Tadı diğer ballara göre daha keskindir. Boğaz ağrılarına çam balı çok iyi gelmektedir.

Çiçek balı

Ülkemizde bal çeşitleri arasından en çok tercih edilen bir baldır. Arıları çiçeklerden topladıkları polenler ile elde edilmektedir. Bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Kalp hastalıkları ve idrar yolları hastalıkları için yararları bulunmaktadır. Aynı zamanda sivilceli ciltler ile mücadele etmektedir. Yaşlanmayı geciktirir ve kilo kontrolünü sağlar.

Hayıt balı

Genelde Akdeniz bölgesinde üretilmektedir. Temmuz aylarında çiçek veren hayıt adında bir bitkiden elde edilmektedir. Bu bal çeşidi insanlar tarafından çok bilinmese de birçok faydası bulunmaktadır. İlk hasattan sonra rengi kırmızıdır fakat daha sonra rengi koyulaşmaktadır. Geç şekerlenmesinden dolayı da kaliteli bir baldır. Hoş bir kokusu bulunmaktadır. Kansere karşı koruyucu bir özelliği bulunmaktadır. Hayıt balının düzenli tüketilmesi ile birlikte vücut direnci artmakta ve hastalıklara karşı bir kalkan oluşturmaktadır.

Deli bal

Doğu Karadeniz’in Kaçkar dağlarında üretimi yapılmaktadır. Diğer bir adı ormangülü balıdır. Yayla çiçeklerinden ve ormanda yetişen çiçeklerden elde edilmektedir. Safkan Kafkas arıları bu balları ürettikleri için oldukça özel bir baldır. Kendine özgü bir aroması ve tadı bulunmaktadır. Deli bal tatlandırıcı olaraktan kullanılmaktadır. Şeker hastalıklarında, sinir bozukluklarında, yüksek tansiyonlarda, bağırsak ve midede olan sorunlarda deli bal çok faydalı olmaktadır. Aç karnına bir kaşık deli bal yemek boğazı ve midenin temizlenmesine neden olmaktadır. Fakat deli balın fazla tüketilmemesi gerekmektedir. Günlük 1 kaşıktan fazla tüketimi sakıncalıdır. Bal çeşitleri arasından fazla tüketildiğinde zararlı olabilecek bir baldır.

 • Ihlamur balı

Bu bal türü ıhlamur ağaçlarına kovan yapan arıların ağacın çiçeklerinden aldıkları nektarlar ile yapılmaktadır. Daha çok Rize, Yalova, Artvin ve bursa yörelerinde bu balın üretimi yapılmaktadır. Ihlamur balının üretimi diğer ballara göre daha zor olmaktadır. Bu balın kıvamı ve tadı diğer ballardan epey bir farklı olmaktadır. Kıvamı daha koyu ve kokusu farklıdır. Sinir sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Kanserden koruma etkisine sahiptir. Öksürüğe ve soğuk algınlığına iyi gelmektedir. Stresi azaltmaya yardım eder. Migren ağrılarının hafifletilmesine neden olur. Aynı zamanda kalp ve damar hastalıklarında iyi bir etkisi bulunmaktadır. Bal çeşitleri arasında çok popüler olmasa da birçok faydası bulunmaktadır.

Özel Karakovan balı

Karadeniz bölgesinde üretilen karakovan balı, ilkel yollardan yapılan bir bal türüdür. İçi boş bir kütüğe arıları koymakla üretilen bal en doğal ballar arasında yer almaktadır. Çok doğal bir bal olmasından dolayı peteklerin süzülmesine gerek duyulmadan doğrudan tüketilebilmektedir. Bu balın özellikle kışın tüketilmesi kış mevsiminde oluşacak hastalıklara karşı bir kalkan görevinde olacaktır. Bu balın sabah bir tatlı kaşığı tüketilmesi ile mide ve boğaz temizlenmiş olur. Bu bal da aşırı derecede tüketilmemelidir. Aynı zamanda 1 yaşından küçüklerde bu balın tüketilmesi sakıncalı olmaktadır.

 • Keçiboynuzu balı

Keçiboynuzu ağaçlarından yapılan ballara keçiboynuzu balı denilmektedir. Bu bal kalsiyum kaynağı olarak bilinmektedir. Aynı zamanda içeriğinde e vitamini bulunmaktadır. Bunlar sayesinde de kemik erimesine, kansızlığa, gribe, soğuk alınlığına ve öksürüğe iyi gelmektedir. Nefes darlığına oldukça yararı bulunmaktadır. Kalp için faydalıdır. Çarpıntıyı önlemeye yardımcı olur. Bal çeşitleri arasından içerik bakımından en faydalı ballar arasındadır.

 • Kekik balı

Kekik balı ege, doğu Anadolu ve iç Anadolu yaylalarında yetişen kekiklerden elde edilmektedir. Tat bakımından buruk bir tadı vardır. Fakat faydaları bakımından zengindir. İçeriğinde bolca enzim bulunmasından dolayı antiparaziter bir etkiye sahiptir. Egzama, mide ve karaciğer rahatsızlıklarına iyi gelmektedir. Ve yaraların hızlı bir şekilde iyileştirmesini sağlamaktadır.

Karadeniz Kestane balı

Kestane balı kestane ağaçlarından elde edilmektedir. Rengi koyu kahverengidir. Kıvamı yoğun değil daha akışkan bir yapıdadır. Geç şekerlenmektedir. Antioksidan özelliğine sahiptir. Kansere karşı tedavilerde yardımcı olarak tüketilmektedir. Kemiklerin güçlendirilmesine yardımcı olur. Ve kanın temizlenmesini sağlamaktadır.

Lavanta balı

Lavantanın yoğunluklu olarak bulunduğu Isparta da üretilmektedir. Lavanta çiçeklerine kovan yapan arıların çiçeğin nektarlarını toplamasıyla bu bal ortaya çıkmaktadır. Bal çeşitleri arasında tadı normal ballara göre daha farklıdır. Haziran ayında hasatı yapılmaktadır. Lavanta çiçeğinin nektarlarından yapıldığı için güzel bir kokusu bulunmaktadır. Lavanta balının düzenli kullanılması sinir sistemine iyi gelmektedir. Bazı cilt hastalıklarında iyileştirici bir etkiye sahiptir. Karaciğer ve mide hastalıklarının iyileşmesine yardımcı olmaktadır. Kalbe iyi gelmektedir. Bağışıklık sisteminin güçlü tutulmasına neden olmaktadır.

Narenciye Toptan bal alım ve satımı 

Akdeniz bölgesinde üretilen bu bal çeşidi narenciye ağaçlarından yapılmaktadır. Meyve ağaçlarından yapıldığı için içeriğinde bolca C vitamini bulunmaktadır. Kramplara ve sinirlere iyi gelmektedir. Aynı zamanda karaciğer hastalıklarına karşı iyileştirici bir etkisi bulunmaktadır. Bal çeşitleri içerisinden uygun fiyatlı olan bir bal türüdür.

Püren balı

Püren bitkisinden elde edilen püren balı hafif acı ve farklı bir yapıya sahiptir. Anzer balına benzer olarak nadir olarak üretimi yapılmakta ve bu yüzden değerli bir bal olmaktadır. İdrar yolları enfeksiyonlarına ve karaciğer hastalıklarına karşı iyi gelmektedir. Enerji ve güç veren bir baldır. Aynı zamanda yanıkların ve yaraların tedavilerinde oldukça faydalı bir baldır.

280 Yorum

 1. Avatar Ertuğrul Özdal diyorki:

  Hatay da ailem ile devam ettirdiğimiz arı ve arı ürünleri ( bal, arı sütü, propolis ‘su ile ayrıştırılmış’, polen ) üretiyoruz ürettiğimiz balı kendimiz satıyoruz toptan ve perakende şeklinde her türlü yardıma açığız her türlü satışa açığız ürünlerimizin analizleri yapılmış onay almıştır.

 2. Avatar mahmut mehmet diyorki:

  Elimde 150 kg Giresun yöresine ait İlaçlık kullanılacak özellikte kestane balı vardır. Balımızda herhangi bir katkı maddesi yoktur.

 3. Avatar Mustafa diyorki:

  merhaba
  Karaman yöresinde bal üreticiliği yapmaktayız. Elimizde yayla bal ve yayla-ay çiçek balı karışımı balımız mevcuttur. Toptan satış yapmak istiyoruz. ilgilenirseniz geri dönüşünüz bekliyoruz.

 4. Avatar YUSUF diyorki:

  BİTLİS Adilcevaz
  Süphan Dağı eteklerinde yetişen keklik, geven,çiçek balım var. 500 kg kadar süzme bal var. Petekleri bitirdim.Kilogramı 75 tldir.Numunelik isteyen olursa gönderebilirim.Balım katkısızdır.

 5. Avatar Adem diyorki:

  Merhaba 10 teneke keven kekik ayçicek karışık balım var rakım 1050 çorum merkez çukurören köyü analize açık isteyene analiz için numune gönderebilirim toptan satmak istiyorum teşekkür ederim

 6. Avatar Emre dere diyorki:

  Bartın da kestane ve orman gülü ( deli bal) üretiyorum satışında yardımcı olur musunuz.

 7. Avatar İSMAİL KARABATAK diyorki:

  Elimde 100 kilo Kastamonu Doğanyurt süzme kestane balı mevcut. Katkısız, kaliteli. Kilosu 150 TL.

 8. Avatar İbrahim orhan diyorki:

  iç anadolu bölgesinde kefen kekik balım mevcuttur %100 doğal kendi üretimimdir her türlü analiz ve tahlil yapılmsında sakınca yoktur elimde 500 kg kadar süzme bal mevcuttur

 9. Avatar Yavuz diyorki:

  Selamın aleyküm elimizde dogal kestane balı mevcuttur Sarıyer kestaneliginde istediginiz testi yaptırabilirsiniz numune gönderebilirim elimde 16 teneke 25 litrelikten 400 kg ye yakın bal var toptan vereceğim fiyatı 120 tl

 10. Avatar Yalçın Aydoğan diyorki:

  63 yaşında deneyimli bir üreticiyim karadeniz rize bölgesinde kestane balı satıyorum kilosu 100 Türk Lirasıdır

 11. Avatar mehmet fatih diyorki:

  REZENE BALI MEVCUTTUR ELİMDE PERAKENDE 80 TL/KG – TOPTAN 1500 TL/TENEKE OLARAK KONYADA SATMAKTAYIM. ULAŞABİLİRSİNİZ HERKESE HAYIRLI PAZARLAR BOL KAZANÇ

 12. Avatar Abdurrahman diyorki:

  Merhabalar;
  Biz Ailecek Yıllardır Arıcılık Yapıyoruz. Uluslararası Bal Yarışmalarında Lider Konumda PoliFlora Yüksek Yayla Şemdinli Çiçek Balı Üretimi Yapıyoruz. Karakovan-Petek-Süzme-Propolis vb. herşey mevcut. Toptan/Perakende almak isteyenler ulaşabilirler.
  %100 DOĞAL
  %100 ORİJİNAL
  % 0 ŞEKER

 13. Avatar neşat aydın diyorki:

  trabzon ziganoy ve bayburt kop dağın dan yüzde yüz orjinal balımız mevcuttur. ege üniversitesinde yeni tahlilleri yapılmış belgerleri mevcuttur prolin 1100 olup değerleri en iyi kalitede istanbul toptan parakende yerimiz var 4 ton kadar elimizde mevcuttur

 14. Avatar Mehmet diyorki:

  Satılık arı ve ana arı mevcut var bal yaş polen kuru polen arı sütü propolisde var elimizde petekli süzme ve kara kovan ballarımızda mevcut isteyenlere

 15. Avatar mahmut gökhan duran diyorki:

  kendi üretimimiz olan balımızı perakende olarak satıyoruz ama alıcı bulursak toptan satmayı düşünüyoruz balımızın her yıl oldugu gibi bu yılda analizi yapılmıştır analiz sonucu bulunmaktadır ve katkısız kalıntısı zdoğal organik bal oldugu belgelenmiştir ilgililerin iletişime geçmek için mesaj atabilirsiniz

 16. Avatar Nuh diyorki:

  İyi günler elimizde 20 teneke yeni sağım çam balı bulunmaktadır toptan satış yapmak istiyoruz Kuşadası’ndayız iletişime geçebilirsiniz.

 17. Avatar BİLAL AKMIZRAK diyorki:

  Merhabalar Ben Bartın bölgesinde kestane Balı Üretimi yapmaktayım yaklaşık 500 kg kadar elimde var Toptan Alış Fiyatınız Nedir

 18. Avatar Şahıcan diyorki:

  Kulay geldın ben Bitlis hizan ilcesi de arıcılık yapmaktayım benim yaklaşık 550kgr yakın balım var kara kuvan kasnak ve petek balım var fiyatları tutan kara kuvan 100 TL kasnak 80 TL petek 50 TL dır tesekurler

 19. Avatar Nazım diyorki:

  Hakkâri şemdinli çiçek karakovan balı mevcuttur ilgilenenler irtibat numarası:0554 366 73 71

 20. Avatar Keriban Demir diyorki:

  Merhaba,
  Bingöl yaylasında Bingöl arıcılık fakültesi tarafından da denetlenerek bal üretimi yapıyorum.Bu sene 900 KG dan daha fazla balım var analizi yapıp satın almak isteyenlere toptan satışımız olur.İstanbula getirttim balları satışı istanbul anadolu yakasında yapıcaz

 21. Avatar Mustafa diyorki:

  merhabalar 500 kg tamamen katkısız pasinler süzme çiçek balımız satışa hazırdır. 1 kg=70 tl perakende satış fiyatıdır.

 22. Avatar Nazım diyorki:

  Selamlar elimde 150 kg şemdinli karakovan balı bulunmaktadır toptan satmak istiyorum kg fiyatı 150 tl

 23. Avatar Erol diyorki:

  İki teneke Kahramanmaraş göksun kanlıkavak köyünde arılık süzme bal var şekersiz katkısız kaça alırsınız

 24. Avatar Cihangir diyorki:

  Merhaba bursa inegölde 35 kovan arım var bu sene ilk defa petekli bal aldım 10 adet sırlı petekli balım var tanesi 3 kilo geliyor 100 kilo da süzme balım var %100 doğal akasya ıhlamur kestane ve kır çiçekleri karışımı satış konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

 25. Avatar Mustafa diyorki:

  Merhaba gumushanenin yaklaşık 1800 rakımlı köyünde aricilik yapmaktayım yaklaşık olarak 250 300 kg kadar balım oluyor bu balı satmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 26. Avatar Rıdvan Gündüz diyorki:

  Çanakkale yöresine ait katkısız doğal püren balı mevcuttur. Numune gönderirim, her türlü tahlili yaptırabilirsiniz.Teneke bazında 550 tl . tel 5434530931 .

 27. Avatar Selim SAYAR diyorki:

  Selamun Aleykum
  Artvin Yusufeli Yayalasında üretilen hakiki çiçek balımızın satışına başladık. Petek ve 1,5 Kg’lık süzme kavanoz balımız mevcuttur.Kg Fiyatımız 60 TL’dir. Tahlil yapılmıştır. Siparişlerinizi bekliyoruz. 0545 873 54 29

 28. Avatar Ferhat diyorki:

  Mrb 2500 kg bal mevcuttur toptan satıyorum fiyat 45 TL pazarlıksız fiyatı ciddi alıcılar arasın lütfen tel 5359503746

 29. Avatar AHMET KILIÇ diyorki:

  Bende hakiki 500 kg Bayburt çiçek balı vardır. yani hiç bir katkı maddesi yoktur. bu balı satmak istiyorum.

 30. Avatar Murat akgun diyorki:

  Erzurum Çat ilçesine ait 1 ton petek balım var.kg 30 bursadan murat iletişim bilgileri 05532626658

 31. Avatar Ulku diyorki:

  Mersin Erdemli toroslarda olan arılardan aldığımız balı satmak istiyoruz.Hiç bir katkı maddesi bulunmamaktadır.Yardımcı olurmusunuz.

 32. Avatar Doguhan diyorki:

  2750 kg çiçek balı var elimizde. Biz çiçek balı üretmiyoruz. Sivas ve Maras bölgelerinde gezici arıcılık yapıyoruz.
  Kg fiyatı 48 tl kdv hariç ve toptan satışlar.

 33. Avatar İsmail bal diyorki:

  Hakkari Şemdinli hakiki doğal sepet yayla bal sadece süsme kaldı 70 kilo toptan almak isteyen irtibat numaram 05458166893 İsmail ( not) balım şuan Ankarada satışta

 34. Avatar Enes diyorki:

  Merhaba ben Erzurum karaçoban dan kendi yaylamda arıcılık yapmaktayım ve bal pazarında ölucüler çok olduğu için ordan buradan satmaya çalışıyoruz ve piyasa da satılan ballari üretmiyoruz ama herkesin bütçesine göre satış yapıyoruz benimle bu numaradan ulaşabilirsiniz saygılar

 35. Avatar Emin Demir diyorki:

  Balımız Ordu/Akkuş yöresine aittir. Organik çiçek ve meşe karışımı süzme ve petek ballarımız bulunmaktadır. Toptan ve perakende satışımız vardır. Toptan satışlarda fiyat konusunda yardımcı olabilirim. Petek 80 tl süzme 100 tl Tel: 0534 529 35 84

 36. Avatar Necmettin Demirbag diyorki:

  Merhabalar kendi uretimimiz olan bingol yayla cicek balimiz mevcuttur.karakovan.petek ve suzme balimizi toptan ve perakende olarak satmak istiyorum ilgilenen arkadaslar 0533 510 02 74 nolu numaradan iletisime gecebilirler.

 37. Avatar mehmet diyorki:

  Merhana ben hakkari yuksekovadan yaziyirum elimde 40 teneke yuksekova bali ve cizre bali kaldi 100/100 dogal sekersiz bal telwfon: 05537687906

 38. Avatar Adeö diyorki:

  Merhabalar Ben Erzurum ovasında arıcılık yapıyorum tarım gıda bakanlığı tarafından tahlil edilmiştir bal %100 orjinal çıkmıştır. BAL almak isteyenler irtibata geçsinler istediğiniz yere gösterebilirsiniz

 39. Avatar Ufuk diyorki:

  Elimde 700 kg civarında organik kestane ıhlamur karışık bal bulunmaktadır ilgilenen arkadaşlara toptan ve parekende satışımız vardır. Parekende satış 120 tl toptan satışımız 80 tl dir. 05325829708

 40. Avatar Hüseyin ağır diyorki:

  Selamun aleyküm arkadaşlar bende 100-150 kilo civarında aksaray hasandağı yayla balı vardır gereksinim ihtiyaç duyanlar bana ulaşabilir ballarım hsrtürlü analize açıktır beğenilmediği takdirde para iadelidir kendiniz gelip yerindede inceleyebilirsiniz o yüzden kilosu 25-30 liralık baklarla karıştırmayın reçelin kilosu 30 lira benim ballar hastalara şifa dertlilere deva niyetinde o yüzden kendini uyanık sananlar aramasın

 41. Avatar Ersin diyorki:

  Tamamen organik bayburt yayla çiçek balımız var. Yaklaşık 1 ton. Toptan satmak istiyorum. 2500 rakımlı yaylada üretim yapıyoruz.Hertürlü tahlil yaptırabiliriz.

 42. Avatar İsmail diyorki:

  Slm arkadaailar elimde 350 kovan arı 2.5 ton süzme bal mevcuttur. İlgilenen arkadaşlar arasın Şanlıurfa merkez köyleri İsmail isteyen başımın teşhisinde yapabilir.27kglık tenekeler alıcı bekliyorum

 43. Avatar Ahmet öınar diyorki:

  Sivas yıldızeli bayat köyü yaklaşık 1 ton şekersiz bal vardır tahlil yaptırabilirsiniz düşünürseniz .

 44. Avatar Hüseyin diyorki:

  Merhaba K.Maraş Elbistan ilcesinde arıcılık yapıyorum.arılarım yayladadır.orijinal çiçek bal üretimi yapıyoruz.her türlü testte acığız.toptan bal satışı yapmak istiyorum.

 45. Avatar Ömer AYBAL diyorki:

  Tunceli meşhur kara kovan balı. Kara kovan balımız da 1 gr şeker bulunmamaktadır. her türlü hastalığa ve özellikle kansere bire bir şifa olan kara kovan balımızı her kez tatsın ve şifa bulsun diye kilosunu 200 TL ‘den 150 TL indirdik.

  5 Kilo ve üzeri siparişlerde kargo bedava. Toplu alımlarda hem fiyat indirimi yapılmakta hemde talep edilmesi durumunda tahlil yapmak isteyenlere numune göndermekteyiz. Dediğimiz gibi kara kovan balımız %100 hakiki dir ister süzme ister petek bal al. Kara kovan balımız hakiki bal olup, 1 gr şeker bulunmamaktadır.

 46. Avatar Adnan diyorki:

  Selam bende 1 ton şekersiz bal var satılık istiyorum ağır Doğubeyazıt terlçerker köyü bal 0545 650 54 16

 47. Avatar Ersin Kocaman diyorki:

  Bayburtun
  2500-3000 rakımlı yaylasında organik çiçek balı. Bölgemizde Zirai ilaçlama yapılmıyor ve tema vakfı tarafından 2000 in üzerinde çiçek çeşitliliği tesbit edilmiştir.Geven, kekik,şifalı nekadar bitki ararsanız bölgemizde mevcut.Numune gönderimi yapabiliriz.Bu yıl 200 kovandan 1 ton bal hedeflemekteyiz. Not:25 tl ye bal mı olur arkadaşlar.Şekerin çuvalı bile 170 lirayı geçti. Lütfen iki kuruş para için insanlarımızı zehirlemekten vaz geçin artık.Aklı ve vicdanı olan 70 liranın altında bal alım ve satımı yapmasın.İnsanların sağlığını hiçe saymayalım.Biz geçen yıl yüz kovandan 130 kg bal alabildik. Yan taraftaki komşu şekerle suyu karıştırıp 50 kovandan 1 ton bal aldı. İnsanların emeğine yazık.Gerçek balı tatmak ve gerçekten kaliteli balı insanlarımıza ulaştırmak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilir. Karakovan balı kg 200 tl. Petek ve süzme balımız 100 tl.

 48. Avatar Hüseyin Altan diyorki:

  Bende %100 doğal ayçiçek balı bulunmaktadır yaklaşık 245 teneke ayçiçek balı tenekesine 450 liradan vereceğim
  0537 260 25 29

 49. Avatar Yakup PEHLİVAN diyorki:

  ELİMİZDE 2018 YILI ÜRÜNÜ 400 Kg KADAR ARTVİN BORÇKA KESTANE BALI VAR Tel:05372090860

 50. Avatar Mehmet diyorki:

  Hakiki batman sason karakoçan balı perakende ve toptan satışlarımiz mevcuttur irt.544 450 91 71

 51. Avatar Hüseyin Çanlı diyorki:

  Bingöl maten yaylasından üretilen Keven ve kekik balımız mevcuttur balımız şekersizdir süzme:70 TL petek:75 TL kargo ile gönderim yaparız şekerli ballarla asla karıştırmayın. Tel:05313110054

 52. Avatar Çağatay Turgut diyorki:

  Hakiki süzme çam balımız vardır. Samsun ilkadım ilçesindeyiz. İhtiyaçtan dolayı acil ve ucuz satılıktır. 2 ton balı 35.000 tlye bırakıyoruz. Nakit para lazım. İsteyene Fotoğraf, numunelik yollayabiliriz.
  İrtibat no : 0555 025 15 85

 53. Avatar cihan ışık diyorki:

  hocam elimde yüklü miktardakatkısız bal var çeşitli yörelere ait .kesinlikle doğal hatta organik olarak değerlendirilebilir ..yaklaşık 300-350 teneke….tek seferde yıkmak istiyorum balı nasıl yardımcı olursunuz. cihan5321657744@gmail.com

 54. Avatar Seyfettin Karadoğan diyorki:

  TOPTAN SATIŞ İÇİN ; 25 TON GÜMÜŞHANE-BAYBURT BALI MEVCUTTUR. PERAKENDE FİYATI 70-100 TL ARALIĞINDADIR. ARAŞTIRMASINI YAPABİLİRSİNİZ.LABORATUVAR TAHLİLLERİ YAPTIRILMIŞ OLUP, TOPTAN BAZDA KĞ FİYATI 40 TL VERİLECEKTİR.GSM: 0505-541 81 66

 55. Avatar Akif diyorki:

  Erzurum/Çat yayla petek balı elimizde 2 ton mevcuttur. Isteyene 25 tl’den toptan verebiliriz.

  05367799540
  05324979925

 56. Avatar UGUR diyorki:

  KIRKLARELİ DEMİRKÖY MEŞE BALI VARDIR 1 KİLOSU 80 TL ANTİOKSİDAN ORANI ÇOK YÜKSEK ARILARIMIZ ORMANIN İÇİNDE ZİRAİ İLAÇLARDAN UZAK BİR BÖLGEDE BU BALLARI ÜRETİYOR TAHLİLLERİ YAPILMIŞTIR İSTEYENLERE WHATSAAP ÜZERİNDEN TAHLİL SONUÇLARI GÖNDERİLİR İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİM

 57. Avatar Hamza diyorki:

  Bozkır yöresine ait doğal yayla balı süzme ve petek mevcuttur almak isteyen arkadaşlar irtibata geçebilir
  0507-892-22-21

 58. Avatar Mutluhan diyorki:

  Şuan elimizde mevcut 7 teneke erdek kapıdağ kestane balı mevcuttur almak isteyenler irtibata geçebilir

 59. Avatar Recep diyorki:

  muğla ula üretilmiş 2017 ikinci sağım kaliteli süzme çam balı var burdakiler gibi tonla yok bende küçük alım yapmak isteYene elimde 40 kavonoz kaldı kavoNozu 900 gr geliyor fiyatı 30 dan hepsini veririm istanbul avcılardayım saygılarımla

 60. Avatar İbrahiM öngel diyorki:

  ELimizde bahar balı cam balı Çiçek balı ve polen bulunmaktadır isteyenler e postadan ulaşabilir trakya yöresine aittir

 61. Avatar Mustafa Bağ diyorki:

  KIRKLARELI demirkoy sivriler köyünde doğal katkısı meşe bali üretiyoruz tahlilleri yapıldı. Görmek isterseniz belgeleri mevcut .Ilgilenirseniz sevinirim .TOptan satisımiz isteğe bağlı OLABİLİR

 62. Avatar Bayram diyorki:

  Siirt pervari den yazıyorum ariciyim bal satmak istiyorum siirt Pervari bali isteyenler iletişim kurmak isteyenler var mı

 63. Avatar yunus emre taşkıran diyorki:

  acı bal toptan satılıktır.ilgili kişiler 0531 880 95 22 bu numarayı aryabilir.

 64. Avatar CanAlim diyorki:

  Mrb Hobi olarak yaptığım arıcılıktan bu yıl ürün fazla oldu. Yozgat Akdağların balı. Flora gevenin 5 farklı türü, (kara keven, mor keven, Çoban döşeği, güz keveni, pembe çiçekli Püsküllü keven), kekik, yayla çiçeği, Çakır dikeni, yabani kara yonca ve sarı yonca, sığır kuyruğu, karamik, goruga, süpürgelik otu … vs. Ayrica zirai ekim bitkileri yoktur. 21 kavanoz süzme, 30 çıta petek balım kaldı. 0505 878 49 46

 65. Avatar furkanyelden diyorki:

  ELIMDE 3 TON SUZME BAL ERZURUMDAN GELME HEPSINI TOPLU SEKILDE VERIYORUM UYGUN OLARAK VERICEM BALLAR ISTANBULDA DEPOMDA DURMAKTADIR IHTIYACI OLAN ARASIN

 66. Avatar Samet diyorki:

  Kocaeli den katkısız şekersiz kendi üretimimiz petek veya süzme bal bulunur toptan satılır numune gönderilir kilo 75 tl

 67. Avatar Aysun Yeşiltepe diyorki:

  Merhaba,
  Tunceli’nin cok çeşitli bitki türlerinin bulunduğu tamamen naturel dogasinda balimizi üretiyoruz. Ayrica
  Uluslararası Organik Tarim Hareketleri Federasyonu (IFOAM) ve Ekolojik Tarım Organizasyonu Derneği (ETO) , üyesi olan ORSER tarafından denetimi yapılan balımızı gönül rahatlığıyla tüketebilir ve sevdiklerinize tavsiye edebilirsiniz.
  Kalite kontrol belgeleri ve analiz sonuçlarıyla balimiz gönderilir.

  Toptan ve perakende satışımız vardır.
  Petek bal 1 kg=80 TL
  Süzme bal 1 kg=70 TL
  Karakovan 1 kg= 180 TL

 68. Avatar taylan diyorki:

  merhaba lar hakiki Karakovan balı miz var doğal % yuz dogal saf temiz karakovan balimiz bize aiittir şifa niyetine almak isteyen arkadaslar istanbulda ikamet ediyorum örnek verilir tşk ediyorum.

 69. Avatar sebati karakoca diyorki:

  erzurumda bal uretıcısıyım 200 kilo cıvarında balım var sekersiz toptan almak isteyen varsa bana ulaşsın 50 tl toptan fiyatı

 70. Avatar Müslüm diyorki:

  Siirt pervari hakiki karakovan balı mevcut kilosU 125 tl ilgilenen arkadaşlar ulaşsın 400 kilo mevcuttur.

 71. Avatar Hüseyin diyorki:

  Kahraman Maraş da Karakovan bal VARDIR süt leen ve cicek balidir fiyat 100 TL dir ilgilenen arkadaşlar arasın

 72. Avatar aytek özcan diyorki:

  MErhaba,
  zonguldak yöresine ait doğal kestane balı üreticisiyiz.
  100kg kadar ürünümüz var.
  saygılarımla
  aytek özcan

 73. Avatar Pakize ak diyorki:

  artvin yöresine ait 300 kilo kadar kestane balımız mevcut .ana arı ve polen gibi ürünlerde üretiyoruz. İLGİLENİR MİSİNİZ?

 74. Avatar Furkan Pullu diyorki:

  Bursa çevresi, fıstıklı, karacabey boğazı, esenkoy, yalova çevresinde yaz boyu gezdirilen arilardan elde edilmiş çiçek, kestane, karabas otu, puren ballari mevcuttur. Kestane bali Bursa Aricilar Birliği tarafından teste gönderilmiş sonucunda toplu satışı da yapılmıştır. Arılar sürekli gezdirildigi için ballar içerisindeki çeşitlilik fazla olup ucuz bal değil kaliteli baldır. Kaliteli bal isteyen alıcılar

 75. Avatar Kubilay diyorki:

  MERHABA ORGANİK ŞEKERSİZ ERZURUM YAYLA BALI TAMAMEN KATKISIZ 27 teNeke SÜzme balım var malesef piyasa şekercilere işliyo hakiki organik bal alımı yapıyorsanız İletişime gecerseniz sevinirim

 76. Avatar bayram pala diyorki:

  artvin borçka ilçesinde kendi üretimimiz olan organik kestane balımızı satmak istiyoruz yaklaşık 350 400 kg balımız var
  isterseniz numune gönderebilirim.

 77. Avatar Cüneyt diyorki:

  Merhaba kendi üretimimiz elimde 1 ton süzme bal ve 700 kg kadar kara kovan var ilgilenirseniz sevinirim süzme 80 tl kara kovan 120 tl

 78. Avatar servet diyorki:

  Selamınaleyküm bitlis adilcevaz ilçesi süphan dağı yaylası 500 kilo kadar çiçek balımız mevcut analizi yapılmış ve sıfır şeker oranı çıkmıştır ilgilenirseniz irtibata geçebiliriz

 79. Avatar hAMİT diyorki:

  SEELAMUN ALEYKÜM
  siirt pervaride karakovan sepet ballarımız vardır toptan fiyata satmak istiyorum
  telefonum 05616163561
  ismim hamit hasan çebi
  ayrıca erzurum pasinler ve bayburtta toptan fiyata ballarımız vardır
  süzme ücreti 15 tl kg fiyatı
  petek bal fiyatı 17 tl kg fiyatı

 80. Avatar İbrahim karaca diyorki:

  Bitlis hizan incirli köyü tezek kovan yani kara kovan BALLARİMİZ çikmistir 0 katkiziz yüzde yüz dogal kg fiyati:125tl dir .IRTIBAT..Ibrahim karaca TLF.05327916590

 81. Avatar ömer akın diyorki:

  selam bayram bey kolay gelsin siirt pervari ilçesinde arıcılık yapmaktayım toptan bal alım ihtiyaç duyarsanır görüşüp anlaşmak tanışmak isterim tşk

 82. Avatar Onur altun diyorki:

  Gezici arıcıyım lojistik yerimiz maltepede elimde bulunan
  -Kestane ve ıhlamur karışımı 110 tl
  -Çiçek 70
  Fiyatlar kavanoz başıdır
  05324013782 ulaşabilirsiniz

 83. Avatar Kadir köken diyorki:

  Merhaba ordu perşembe yöresi ıhlamur kestane ve ormangülü karma 200 kg balım mevcut alucı arkadaşlarının iletişime geçmesini ricaederim.

 84. Avatar Ramazan diyorki:

  AGRI ADA 500 KILO SEKERSIZ BAL`Im var bal %100 sekersiz olup tamamen organiktir balin analiz raporu mevcuttur kilo su 50 lira toptan olursa 40 tl den veririm

 85. Avatar Umut özçelik diyorki:

  Merhaba sinop turkelinde kestane balı üretimi yapıyorum sekersiz glikozsuz eksoz dumunanindan uzakta yapiyorum ariciligi. Elimde 250 kg kadar kestane bali var kilo ile veya toptan satisa aciğim 05399165708 instagram : @kestanebalim

 86. Avatar Hasanhayri cengiz diyorki:

  Merhabalar elimizde erzincandaki kEndi mezramızda kendi baktıgım arılardan elde ettiğim doğal 2 ton kadar Çiçek balı varDır. Dilerseniz numune alabılırsınız.

 87. Avatar turgut diyorki:

  çankırı kurşunlu dan saf katkısız organik 400 kg balım var toptan vermek istiyorum. tel 0 533 733 99 69

 88. Avatar Ergin berk diyorki:

  Duzce Akçakoca ilçesinde 50 kovan ari var ve kestane balı çıkarıyorum toplu satış yapmak istiyorum kestane balım katkisizdir analiz yaptirilir tel 05443515486

 89. Avatar Dinçer diyorki:

  Organik sertifikali analizli bal uretmetteyim bayburt anzer yaylasina yakin hakiki organik bal almak isterseniz telefon açarsiniz tel 0532.4371113

 90. Avatar Sadettin diyorki:

  Karamandan sadettin 15 teneke çiçek geven ve 15 teneke hakiki çambali ihtiyacım var 05426797964

 91. Avatar Erdal diyorki:

  Merhaba tuncelinin yuksek rakimlarinda dogal bal uretiyorum suan elimde bir tona yakin bal var toplu satmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim 05377693016

 92. Avatar Tufancan kaya diyorki:

  Merhabalar Elimizde 1 tona yakın siirt pervari karakovan balı mevcuttur.kesimlere yeni başlanıyor.her türlü analize ve tahlile açığız.yüksek rakımlı yaylalarımızda eski usul üRetim yapmaktayız.hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır.05433476888 peşin Alıcılar irtibat sağlayabilir

 93. Avatar hayrettin solmaz diyorki:

  Slm siirt pervari de bal üretimi yapıyoruz ve balımızı toptan satmak istiyoruz 0543 844 95 20

 94. Avatar serkan diyorki:

  merhaba gurcistan bali satiram.kestane bali cicek bali orman bali..ben kendim ariciyim 600 ari ailesi var.kendim azeriyim.elaqe informasia

 95. Avatar Hamit diyorki:

  Toptan çiçek balı satımı yapıyorum
  Petek çiçek bal satim kg 18 tl
  Toptan çiçek balı satımı sivi kg 15 tl

  Tel 0561 616 3561

 96. Avatar Deniz Doğan diyorki:

  Kahramanmaraş’ın Binboğa dağlarında ,organik, keven ve çiçek balımız bulunmaktadır.Yaklaşık olarak 200 kg çiçek ve 300 kg karakovan balı bulunmaktadI. Çiçek toptan fiyatı 50tl,karakovan balı ise 100 tl den gitmektedir.Pazarlık payı vardir.
  İletişim:05349642179

 97. Avatar koçan zade diyorki:

  elimizde 700 kG IHLAMUR AĞIRLIKLI KESTANE ARTI 400 KG KESTANE 90 TENEKE EDİRNE BALI BULUNMAKTA İLGİLENENLERE 0542 359 55 63

 98. Avatar Hamza diyorki:

  Merhaba. Hakkari orijinal sıfır şekerle balımız mevcuttur. Sadece kendi üretimiMiz oLan balı satıyorum seNeDe 300-350 kilo bal çıkaRtabiliyorz kesinlikle doğaldır. İlgilenenler için numaram 05312441820

 99. Avatar Yunus demirhan diyorki:

  Iyi gunler elimizde cicek bali vardir bayburtun yazyurdu koyunde 1700 m yukseginde kazburnu mezrasinda (anzer daginin arka tarafinda bulunur) toptan ve ya bir miktar almak istiyorsaniz irtibat :0543 244 2127

 100. Avatar Mustafa diyorki:

  Merhaba erİncan iliç ilçesinde üretmiş olduğumuz 150 kilo civarında çiçek balıkız mevcuttur. Toptan satış yapmak istiyoruz.

 101. Avatar mehmet akif ağbal diyorki:

  Merhaba Ben 21 yasindayim aricilikla ugrasiyorum 100 tane kovanim var bunu 300-400kovana kadar cikartmak istiyorum fakat bali satmakta sikinti cekiyorum bali toptan satabilmek istiyorum ne yapmaliyim.uretimi bayburtta 1600rakimda yapiyorum cok kaliteli balim var fakat satamadigim icin dusuk fiyata veriyorum (80tl).

 102. Avatar Nurullah diyorki:

  Merhabar zonguldak BAĞLIKÖYÜMÜZ de kestane balı üretiyoruz TAMAMEN doğal ilgili ARKADAŞLAR 543 810 37 06

 103. Avatar Erkan diyorki:

  Arkadaslar merhaba benim catalca akalan koyunde uretilmis 2000kg tenekede cicek balim ve piren balim vardir istediginiz yerde tahlil yaptirabilirsiniz balimi toptan satmak istiyorum 05337700443 erkan

 104. Avatar abidin yurtsever diyorki:

  Malatya/Arapgirde arıcılık yapıyorum elimde hakiki karakovan,petek ve süzme balım var almak isteyen arkadaşlara duyurulur hrtyere getirebilirim,tahlilde en ufak birşey çıkarsa benim kabulümdür.saygılar tlf.5369205356

 105. Avatar Murat diyorki:

  Erzurum da arıcılık yapıyoruz tamamen çiçek balı kg fiyatı 60tl elimde 1,5 tona yakın bal var almak isteyen 0538 348 31 69

 106. Avatar onur diyorki:

  merhaba;
  sivas yöresine ait yeni mahsül şuanda 5 ton çiçek balı yaklaşık 3 ton civarında da süzme çiçek balı mevcuttur. istediğiniz yerde testini yaptırabilirsiniz memmun kalıcağınızdan emin olabilirsiniz.

 107. Avatar onur diyorki:

  merhaba;
  sivas yöresine ait yeni mahsül şuanda 5 ton çiçek balı yaklaşık 3 ton civarında da süzme çiçek balı mevcuttur. istediğiniz yerde testini yaptırabilirsiniz memmun kalıcağınızdan emin olabilirsiniz. 05069643448

 108. Avatar Murat teyyare diyorki:

  İyi Günler Elimde Hakiki Malazgirt Balım Var Tahlil Kontrol Yapılabilir Almayı Düşünürseniz 150 TENEKE Balım VAR Uygun dan Vermeyi Düşünüyoruz İletişim 0506 173 56 01 VEYA 05455466236 Arayabilirsiniz

 109. Avatar Murat teyyare diyorki:

  Muş Malazgirt ovasında arılarımızın doğadan hazırladığı 0 şekerin olduğu 1 teneke 28 kilo 400 gram gelmektedir. Elimde 80 teneke bal vardır. Ballarımın 1 kilo fiyatı 35 TL dir.ballarım 1. Sınıf kalitedir ballarımız kontrol edilebilir her derde devadır doğal doğada arıların emeği ile hazırlanmıştır dış müdahale şeker falan verilmemiştir. ballarımı toptan hepsini satmak istiyorum almak isteyenler murat teyyare iletişim :0535 820 64 74 bu numaradan iletişime geçebilir.parça bal satışı yoktur

 110. Avatar Halim diyorki:

  Hakiki malatya arapgir kekik.keven ve sıfır şekersiz çiöek balım mevcuttur almak isteyen arkadsşlar BANa ulaşabılirler .

 111. Avatar Cafer Mırza diyorki:

  Merhaba , Rusyadan petek balı var . Firma bütün sertifikala sahip ve kendi bünyesinde laboratuara sahip , yıllık üretim miktarı 8000 ton. Petek balı FCA fiyatı 2,5 Euro kg .

 112. Avatar Adem ipekli diyorki:

  Merhaba Mehmet Bey elimizde 700 kilo Ardahan çiçek balı var %100 organik ilgilenir misiniz Şimdiden teşekkür EDERİm İstanbul/ Zeytinburnu

 113. Avatar Adem ipekli diyorki:

  Merhaba Mehmet Bey elimizde 700 kilo Ardahan çiçek balı var %100 organik ilgilenir misiniz Şimdiden teşekkür ederim.

 114. Avatar mustafa diyorki:

  Şu anda elimde 20 çıta bal var ortalama kilo 3ile 3.2 arasında hakiki bal memmun kalmayan iade edebilir garantisiyle irtibat numarası 5349346126

 115. Avatar Nurullah diyorki:

  Sa Zonguldak in göçebey ilçesine bağlı köyümüze kestane balı üretip yakın çevremize sayaktayız ama bu sene toptan satmak istiyoruz ilgilinen olursa görüşmek İSTERİMz e posta:nurullah_klp@hotmail.com(ilgililer e posta KÜÇÜKHARFLERLE yazınız)

 116. Avatar mUHAMMED diyorki:

  KONYA SEYDİŞEHİR İLÇESİNDE YAŞIYORUM 60 KOVANIMIZ VAR ORTALAM 1 TON BALIMIZ VAR ŞEKER VERİYORUZ DIŞINDA ASLA KATKI MADDESİ YOKTUR TAMAMEN DAĞDA YETİŞİYOR. GELİP GÖREBİLİRSİNİZ TOPTAN 22-25 FİYAT DÜŞÜNÜYORUZ TABİKİ PAZARLIK YAPILIRZ MSJ BKLİYORUM (DENEME NUMUNE VEYA TATMANIZ AMACI İLE BAL POLEN GÖNDEREBİLİRİZ )

 117. Avatar koray diyorki:

  merhaba;
  elazığ/Ağın da bal üretimi yapmaktayız. Tamamen doğaldır. Petek süzme ve karakovan olmak üzere yaklaşık 5 ton balım bulunmaktadır. İlgili kişilerle görüşebiliriz.

 118. Avatar Miraç akdemir diyorki:

  Slm 2017 yılı artvin kestane balım mevcut tOptan almak isterseniz arayın görüşelim tel:05302415298 saygılar

 119. Avatar Ali sancak diyorki:

  Mrb 70 kg kestane ve cicek ve cam.karisimi bal var elimde yeni suzdum.almak.isteyen kisiler iletisime gecebilirler toptan verecem hepsini

 120. Avatar Yesim diyorki:

  Elimde hakiki bal mevcut isteyen istedigi tahlili yapsin satmak istiyorum kaliteli bal almak isteyen ulassin avrupa yakisi dayim 05522300965 istiyene toptan da satir kargoylada mevcutdur tesekkur ederim

 121. Avatar Yesim diyorki:

  Elimde hakiki bal mevcut isteyen istedigi tahlili yapsin satmak istiyorum kaliteli bal almak isteyen ulassin avrupa yakisi dayim 05522300965

 122. Avatar Hasan diyorki:

  Merhaba. Ben rize guneysuda otueuyrm aricilik yapiyrm Elimde rize ari bali vardir kg 250tl. Toptan verilir hakiki ilacliktir bilgi icin arayiniz her turlu bal pekmez bulunur 05314535377

 123. Avatar Hasan diyorki:

  Elimde rize ari bali vardir kg 250tl. Toptan verilir hakiki ilacliktir bilgi icin arayiniz her turlu bal pekmez bulunur 05314535377

 124. Avatar FATİH diyorki:

  İYİ GUNLER
  ELİMDE KAYSERİ – KONYA- NEVŞEHİR BÖLGESİNE AİT 350 KG SÜZME AYÇİÇEK VE KEVEN ÇİÇEĞİ BALI BULUNMAKTADIR.
  PERAKENDE 40 TL SATTIĞIM BALLARIM TOPTAN VERMEK İSTİYORUM BALLIMIZ BİRİNCİ SINIFTIR. İSTEYENE DONUK OLARAK YOLLARIM ELİMDEKİ BALIN 150 KG DONMUŞ TUR. TOPTAN ALMAK İSTEYEN OLURSA
  0546 722 84 40

 125. Avatar Fatih diyorki:

  Merhaba arkadaşlar artvinden 200 kilo hakiki kestane balı getittirdim amcama bir kilo bir kilo satarım diye ama 50 kilo zor sattım anladımki bana göre deil bu iş elimde 150 kilo kaldı toptan veRmek istiyorum ilgilenen arkadaslar yardımcı olursa sevinirim numune yollarım bakabilirLer 05366608150

 126. Avatar Süleyman diyorki:

  Sivas ili Zara ilçesi organik saf çiçek balı üretimi yapmaktayız ballarımızın analizi yapılmış ve hiçbir şekilde şeker bulunmamaktadır. Hakiki şekersiz ballarımızın kg fiyatı 50 TL’dir. Toplu alımlarda indirim yapılabilir. Zara balını lezzetini ve kalitesini bilmeyen yoktur. Toptan satışımız vardır. Tel : 0546 431 32 60

 127. Avatar Ekrem temir diyorki:

  ŞUan elimde HAKKari YÜKSEKOVA süzme bal var IHTIYaci olan VARSa toptan verebilirim 50 TENEKe istedigi YERDe analiz etsin tel 05442623563

 128. Avatar Memet naci diyorki:

  Van’ın çatak ilçesinden hakiki şekersiz balımız bulunmaktadır istediğiniz yerde analize test e sokabilirsiniz balımız kesnlikle KATKISIZ doğal olup her hangi bir tatlandırıcı kullanılmamıştır kg fiyatı 85 tl dir karakovan balımız kg fiyatı 120 tl dir siparişlerinizi kargoyla adres teslimi yapıyoruz …
  Not=Toptan alıcılara fiyat konusunda yardımcı olabiliriz.
  Tel =05448343233___05459654445

 129. Avatar Ali kabaoglu diyorki:

  Kestane Bali 200 kg . Düzce Yigilca üretimi ilgilenenler için 0 53o 326 00 44

 130. Avatar selim diyorki:

  Kendi üretimimiz olan doğal hakkari berçalan yaylası karakovan sepet bal satışımız başlamıştır tamamıyla doğaldır gıda tarımcılık bakanlığı evrakları ve tescil belgeleri mevcuttur hiç bir şekilde tatlandırıcı vb. gibi ürünler kullanılmamıştır. orjinal kafkas arı ırkının ballarıdır. yaylamız tertemiz olup etrafında fabrika bulunmamaktadır buda balın en temiz halidir.

 131. Avatar Sinan diyorki:

  Erzurum un Pasinler ilçesinde ürettiğimiz kendi imalatimiz olan 500kg çiçek balı ve 500kg karakovan balimiz vardır.cicek balının kg fiyatı 27 TL karakovan balın kg fiyatı 45tl dir ballarimiz her türlü tahlile açıktır acil ihtiyaçtan dolayı satıyorum Alıcılar telefondan ulaşabilirler .Not pazarlık payı vardır

 132. Avatar mehmet ali yıldırım diyorki:

  Ekim 2016 içinde üretilmiş 1 ve 2. kesim süzme marmaris çam balımız mevcuttur. NAKİT ALICILARLA GÖRÜŞMEK İSTİYORUZ.

  • Avatar serdar salbaş diyorki:

   Mehmet Ali bey merhaba marmaris’in hangi köy/alanına ait balınız var? ne miktarda ve ambalajındadır? herhangi bir sertifika/analiz/belgeniz var mı? biz nakit alım yapabiliriz. vereceğiniz cevaplara bağlı hemen görüşebiliriz. telefonunuzu bize aktarınız.

   • Avatar Mine diyorki:

    Merhaba Mehmet bey Erzurum ilinde bal üretimi yapıyoruz izmirde depolarimiz bulunmakta 400 ton elimizde bal vardir

    • Enver Bayram admin diyorki:

     Mine hanım irtibat telefon numaranızı birakabilirmisiniz.

     • Avatar Murat teyyare diyorki:

      Bal Alacak İseniz Ben De BAL SATMAK istiyorum 5 Tona Yakın BAL mevcut

     • Avatar vedat diyorki:

      Abi ben siirtin pwrvari ilcesinde ariyurum bizim 600 kara kovan nımız var balı kestik tam 4500 tun kiloso 50 tel almak itersen ara babi 5358428727

   • Avatar Haluk diyorki:

    Erzurum ilinde balimiz var sertifikali ve 5 kg tnkler halinde 300kg bulunmaktadir kgsi 65tl ye kapiniza getirebiliriz dilerseniz

   • Avatar Murat teyyare diyorki:

    İyi Günler Elimde Hakiki Malazgirt Balım Var Tahlil Kontrol Yapılabilir Almayı Düşünürseniz 150 TENEKE Balım VAR Uygun dan Vermeyi Düşünüyoruz İletişim 0506 173 56 01 VEYA 05455466236 Arayabilirsiniz

 133. Avatar Ercan subaşı diyorki:

  VAN VE HAKKARI ARASINDA 2300 İLE 2700 RAKIMLI BÖLGELERDEN EN YAKIN YERLEŞİM BİRİMİ OLAN KÖYE BILE 45-50 km UZAKLIKTA BULUNAN HİÇ BİR ŞEKİLDE YAPAY VE SUNİ KATKI BULUNMAYAN %100 DOGAL KATKISIZ YAYLA BALİMİZ MEVCUTTUR HER TÜRLÜ DENEY VE TAHLİLE ACIKTIR İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZA ULASTİRABİLİRİZ 5 KG ÜSTÜ SİPARİŞLERİNİZE KARGO BİZİM TARAFIMIZ KARSILANACAKTIR

 134. Avatar Yunus turan diyorki:

  Merhaba bn Erzurum luyum çiçek ballarimu sezonunda topdan satmak istiyorum nasıl yaparım fiyat ne olur

 135. Avatar Yasin Sönmez diyorki:

  Kars kagizman yayla çiçek balimiz mevcuttur katkısız şekersiz hakiki tahlile açıktır. 3 ton kadar vardır süzme ve petek
  553 453 27 31

 136. Avatar Ali öztürk diyorki:

  Selam.100kg.erzurum TORTUM çiçek bali var bal Beylikdüzü İstanbul’da kilosu 55 lira ilgilenenlere duyurulur tlf.05344147402

 137. Avatar Erkan diyorki:

  Iyi gunler mugladan yaziyorum elimizde 7 teneke organik çam malimiz mevcuttur satisimizda yardimci olursaniz sevinirim iletisim 05067837205

 138. Avatar Ferhat diyorki:

  Merhaba elimde 450kg suzme analiz raporlu yayla bali mevcuttur. Kirikkale idris dagi yayla bali toptan almak isteyenlere telden fiyat verilecektir. Tel 0543 259 56 10

 139. Avatar sırrı diyorki:

  Arakadas lar elimizde 20 tonn kadr Bal bulunmaktadir.sivas balidir 05 oranidir seker orani tarim bakanligindan sir bu rapor kilosu 25 liradan toptan devredilecektir bilginize iletisim 0541 939 28 83

 140. Avatar YÜKSEL diyorki:

  KAÇKAR DAĞLARINA YAMAÇLARINDA BULUNAN ARILARIMDAN 3.5 TENEKE (26 KİLO GELMEKDE 1 TENEKE) ALMAK İSTEYEN OLURSA ANALİZ (TES) YAPTIRA BİLİR

 141. Avatar Murat dalaman diyorki:

  Merhaba elimde orta asya kirgizistandan getirdiğim suzme cicek bal vardir. Yaklasik 100 kg.tamamen dogaldir. Almak isteyenler BENİMLE iletisime gecsin lutfen. Daha fazlada tedarik edilir.

 142. Avatar Muhammet diyorki:

  MErhaBa kolay gelisin elimde kendi urettigimiz Erzurum çiçek balı var 300 kg bunları satamk istiyorum yardimci olurmusunuz ballar ist irtibat tel 05449481044 iyi çalışmalar

 143. Avatar Faruk GÖRGÜLÜ diyorki:

  MerHABA,

  ELİMİZDE 100 TENEKE ÇAM BALI VAR. EGE YÖRESİ BALI , YENİ ÜRÜN, TAHLİLE AÇIK…51.000 tl.

 144. Avatar MEHMET TEMİZ diyorki:

  sa ayrıca muğla yöresinden çam balımız da var. kaç liradan alırsınız? 0536 964 28 28

 145. Avatar Selahattin Çakmak diyorki:

  Merhaba iyi ÇALIŞMALAR dilerim oncelikle. Elimde 1250 kg suzme cicek bali vardir ayrica cerceve de bulunmaktadır. Toptan satış yapmak istiyorum iletisime gecerseniz sevinirim. +905354467866

 146. Avatar Zekeriya diyorki:

  Merhaba kendi arilarimdan uretmis oldugum 400 kg kestane bali var toptan satmak istiyorum analiz yapildi %93 kestane orani

 147. Avatar Mustafa Biriktir diyorki:

  elimde 300 kg kestane balı vardır toptan satmak istiyorum ffiyat alabilir miyim Düzce akçakoca kestane balı

 148. Avatar ahmet deniz diyorki:

  Merhaba şuan elimizde 700 kg civarı niğde keven balı bulunmaktadır. katkısı yoktur her türlü test ettirebilirsiniz.toplu olarak satmak istiyoruz. ciddi alıcıların ulaşmasını rica ederim.
  05459677223

 149. Avatar Rodi özbek diyorki:

  elimde 14 ton çam balı bulunmaktadır gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı onaylı muayene ve analiz raporumuz bulunmaktadır
  C4 şekerlik oranı:1,6’dır bilginize

 150. Avatar Nursel Genc diyorki:

  Merhabalar elimizde 250 kg. Kadar Erzurum kekik bali hem süzme hemde petek bali vardır. Bunları satmak istiyorum ilgilenenler lütfen arayabilirsiniz.
  TLF.0535 404 07 43

 151. Avatar Erman gunay diyorki:

  AYDA 100 kilo civarında bal satıyorum , çiçek balı için fiyat almak istiyorum .

  • Avatar İbrahim karaca diyorki:

   Kardeşim bitlis hizan incirli köyü tezek kovan yani kara kovan balim var hicbir şekilde insan müdahelesi yok özelikle şeker hastalarina verdiğimiz bir BAL.Yugunlukla geven ve cicek balıdır elimde 600 kg var kovanlari yeni kestik kg fiyati toptan 100 tl dir

 152. Avatar ilyas kurt diyorki:

  malesef ülkemizde bütün üreticilerde olduğu gibi arıcılık can çekişmektedir arıcılarımızın ürettiği ürünler masrafları karşılamaz hale geldi ne yazıkki birliklerimizinde umurunda değil

 153. Avatar Faruk GÖRGÜLÜ diyorki:

  MERHABA,
  ELİMİZDE EGE BÖLGESİ ÜRÜNÜ DOĞAL, ARICILAR BİRLİĞİ ÜYESİ 36 YILLIK ARICIDAN,100 TENEKE ÇAM BALI VARDIR. İLGİLENENLER (OFGORGULU@GMAİL.COM) E-MAİL ADRESİNDEN ULAŞABİLİRLER(KÜÇÜK HARF)

 154. Avatar Yasin diyorki:

  Merhaba,bünyemizde Karakovan bal petek,Çam balı Mevcuttur.Toptan satmak istiyorum konu ile ilgili yardımcı olabilir misiniz.

 155. Avatar Adnan diyorki:

  Merhaba elimde hakiki kara kovan bali bunur şeker içermez toptan ve parekende satilir almak isterseniz numaranizi yazin sizi arıyalim teşekkür ederim

 156. Avatar ONUR diyorki:

  MERHABALAR 350 KG OVACIK BALIM VAR METİNİ DUYAN BİLİR. BALI SATMAK İSTİYORUM BU KONU HAKKINDA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ?

 157. Avatar İlker diyorki:

  Merhabalar elimde kestane balı bulunmaktadır ilgilenenler varsa GİRusmek isterim

  • Avatar Beytullah Ateş diyorki:

   Erzurum Tekman eğriçayır yaylalarında arıcılık yapıp Organik bal üretimi yapmaktayız. Ürünümüz kır çiçek balıdır. Ürünümüz etiketlidir faturalıdır. Süzme balımız vardır. İletişime geçmek isteyen kişiler 05346790777 numaradan bizlere ulaşabilirler saygılar

 158. Avatar Arici ferhat diyorki:

  Elimde 400 kilo suzme yayla bali mevcut tarim bakanligindan analiz raporu vardir.kirikkale nil aricilik tel.05304602345

 159. Avatar ahmet can iskender diyorki:

  Kestane,yayla, ve karIşık trakya yöresi bal bulUnmaktadır. Nasıl iletişime geçebiliriz?

 160. Avatar Musa diyorki:

  Elimde 50 kilo izmir odemiş karakovan bali mevcut almak isteyen 05439537417 burdan bana ulaşabilir

 161. Avatar Uğur şengün diyorki:

  Elimde organik cam balı bulunmaktadır 10 ton süzme bal 15 kovan da doğal PETEK BAL bulunmakta .satılmaktadır tahlil yaptırabilirsiniz . Acil

 162. Avatar Salman osman diyorki:

  #SELAMUN ALEYKUM DEĞERLİ KARDEŞLERİM.TARIMDAN KİMYASALDAN ÇOK UZAK AĞRI DAGININ ETEKLERINİN BİNBİR ÇESIT CICEKLERINDEN ELDE ETTIGIMIZ İLAÇ MAHIYETINDE SAF HAKIKI BALLARIMIZ MEVCUTTUR. KIŞIN ARIYA ŞEKER YERİNE BAL VERDİĞİMİZ İÇİN TON İŞİ ÜRÜN ELDE EDEMİYORUZ. MUSTERILERIMIZ ARASINDA EN COKTA KANSER HASTALARIMIZ BULUNMASI HASEBIYLE DE KESINLIKLE ŞEKER VERMIYORUZ. BALIMIZI ŞEKER HASTALARI BİLE COK RAHAT TUKETEBILIYOR. TARIM ONAYLI TUM BELGELERIMIZ MEVCUTTUR. ILGILENEN KARDEŞLERE DUYURULUR. SAYGILAR#

 163. Avatar ali diyorki:

  Elimizde karakovan 500 petek kestane bali vardir. Ayrıca 300 kg süzme karısik bal vardir toplu olarak satilacaktir.05356464118 ali guntekin

 164. Avatar Kubilay diyorki:

  merhaba elimizde organik şekersiz Erzurum balı bulunmakta .toplu olarak satmak istiyorum . Yardımcı olursanız sevinirim. Şekersiz olduğundan toptancılar almiyor. O
  Onlar genelde ucuza geldiği için şekerli alıyorlar biz saf bal ürünlerde boyle satışta zorlanıyor.

 165. Avatar Yusuf özbey diyorki:

  merhaba. KOrunga balı satan varmı nereden bulabilirim yardımcı olurmusunuz. Saygılarla

 166. Avatar cüneyt diyorki:

  merhabalar elimde düz, karakovan ve süzme balı bulunmaktadır toptan satmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 167. Avatar abidin yurtsever diyorki:

  nisanın 15 ne doğru 75 adet satılık arı kovan hesabı verilir.malatya ve civarları tercih edilir

 168. Avatar abidin yurtsever diyorki:

  200 kg 2016 yılı çiçek balı bulunuyor alıcıların aramasını bekliyorum 5369205356

 169. Avatar yurdahan altunsoy diyorki:

  elimizde 500 kg KADAR tarımdan analizi yaptırılmış çiçek balı mevcut.toplu almak isteyenler kendileri analiz yaptırabilir analiz ücretinide biz karşılamaya hazırız ilgilenenlere duyurulur. YURDAHAN ALTUNSOY TEL:05335708355

 170. Avatar adem başakçı diyorki:

  merhaba trakya çiçek balı toplu olarak verilecektir, 20 teneke bal satılıktır.
  toplu alımda fiyat makul olacaktır. ilgilenenler için irtibat tel: 0555 605 79 70

 171. Avatar sezen ilk diyorki:

  MErhaba, herkese hayırlı satışlar.Erciş’in yüksek rakımında yaylamış,geçen haftalar da sağımı Muğla’da yapılmış,İçeriğinde az miktarda çam yoğun olarak yayla olan,kaliteli,analize açık,teneke ballarım bulunmaktadır.ilgilenenler için 5355001047.Teşekkür ederim

 172. Avatar Selahattin diyorki:

  Merhaba: elimde toplam 10 tona yakin siirt pervari balı bulunmaktadir. Ilgilenenler ilgilenenler mesaj atabilir

 173. Avatar Vedat diyorki:

  150 kilo cicek balim mevcut van gevas kayalar koyunde uretilmis istanbula nakledilmis vaziyette 05303215313

 174. Avatar Ercan subaşı diyorki:

  VAN VE HAKKARI ARASINDA 2300 İLE 2700 RAKIMLI BÖLGELERDEN EN YAKIN YERLEŞİM BİRİMİ OLAN KÖYE BILE 45-50 km UZAKLIKTA BULUNAN HİÇ BİR ŞEKİLDE YAPAY VE SUNİ KATKI BULUNMAYAN %100 DOGAL KATKISIZ YAYLA BALİMİZ MEVCUTTUR HER TÜRLÜ DENEY VE TAHLİLE ACIKTIR İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZA ULASTİRABİLİRİZ 5 KG ÜSTÜ SİPARİŞLERİNİZE KARGO BİZİM TARAFIMIZ KARSILANACAKIR İRTİBAT İÇİN CEP TEL
  0544 798 14 13-0530 475 20 07
  BALIMIZI VERMİŞ OLDUĞUMUZ LİNKTEKİ GİBİ TEST EDEBİLİRSİNİZ

  https://www.youtube.com/watch?v=zCeWNGawI04

 175. Avatar Sibel diyorki:

  Mrb Karadeniz bölgesi Gümüşhane kelkit çiçek balimizz var toptan satmayı dusunuyoruz bal güzel boğaz yakacak şekilde

 176. Avatar Bilal diyorki:

  Elimde 1500 kg Çam bali MEvcut yeni ŞAGIM MARMARISTEN ilgilenirseniz numaran 05073860137

 177. Avatar Ferhat diyorki:

  Trabzon yöresinin hakiki kestane bali vardir yaklasik 40 50 kilo.fiyat :130 tl ilgilenenler ulassin.tel :0538 721 87 64

 178. Avatar deniz can biroğlu diyorki:

  merhaba elimde 2 teneke bayburt çiçek kekik balı mevcut alım yapıyormusunuz teni mahsul

 179. Avatar Ufuk diyorki:

  Selamlar elimde erzurum paLandöken çiçek Petek balı var topLu satıs için bana yardımcı olurmusunuz ırt 05314263333

 180. Avatar Hikmet diyorki:

  Merhaba ben hikmet Bitlis’ten yazıyorum.
  Karakovan balı var tüm köylüler balı şimdi kesmeye başladı bunun alımı ile ilgili bize yardımcı olabilir misiniz?
  Teşekkürler

 181. Avatar taner yilmaz diyorki:

  Mrb
  Elimde 400 kg bu sezona ait doğal Artvin kestane bali Vardir ilgilenmek isteyenler 05060266508 numaradan ULasabilirler .

 182. Avatar Mahir diyorki:

  Erzurum Tortum Yaylalarından ( 1800-2000 rakım ) üretilmiş süzme çiçek balımız mevcuttur. Bal analizi ve dolum yapılmış,isim hakkı ve laboratuvar sonucu alınmış haldedir.
  İrtibat : 0534 553 07 53

 183. Avatar İbrahim diyorki:

  Swlamunaleyküm herkese hayırlı satışlar elimde bingöl karlıova YAYLADAN çiçek balı karakovan mevcut aynı zamanda izmir çam bakımda mevcut toptan olarak satışlarımız başlamıştır İRTİBAT 05342461870

 184. Avatar Harun diyorki:

  Elimde konya yaylalarında yetiştirdiğimiz arıların yaptığı çiçEk baLı vardır son 100 kilo kaldı alıcılara duyRulur

 185. Avatar Enes diyorki:

  Meraba. Arkadaşlar. 2016 bal. Sezonu açılmıştır Erzurum. Karaçobandan ürettiğimiz. Yayla çiçek balımızın . Siparişleri alınır karakovan süzme ve petek balımız mevcut. Erzurumun yerli arıcısı olduğum için ballarımız tahlille ve. Kendimize özgü bir kaliteyle satılır 05359226112

 186. Avatar hasan diyorki:

  MERHABALAR;

  elimde 1 ton’a yakın süzme çiçek balı 200kg yakın petek bal mevcut,

 187. Avatar Ismet diyorki:

  İyi günler elimizde cam bali ve polen bulunmaktadır ihtiyacı olanlar ulaşabilir toptan satış da mevcuttur

 188. Avatar Semih diyorki:

  400 kilo SANDIKtan süzme çiçek balimiz bulunmaktadır.toptan alim yapiyormusunuz?kilogram fiyatı nedir ?

 189. Avatar mesut adanır 0544 867 97 10 diyorki:

  merhaba ELİMİZDE toPlu olarak epeyce bal vardır yardımcı olabilirmisiniz.

 190. Avatar Adem diyorki:

  Merhabalar ben sivas şarkışlanın petek çiçek balını satmak istiyorum..kendim arıcıyım..elimde 6 ton petek çiçek balım mevcuttur..ürünümüz yenidir..glikoz içermemektedir..hijyenik poşetlerde barkotludur..ilgilenirseniz hemen cevabınızı bekliyorum..

 191. Avatar Hasan ünsal diyorki:

  Elimizde 2016 sezo ÇİÇEK balı vardır.
  Hem süzme heM petek bal mevcuttur . Kg fiyatı :50₺’dir

 192. Avatar Dilek diyorki:

  Merhaba.Elimizde mugla suzme bali vardir. Toplu olarak satmak istiyoruz. Bu konu hakkinda yardimci olabilir misiniz?

  • Avatar murat diyorki:

   Şuan elimde 1 ton erzurum çiçek balı var hiç bir katkı maddesi içermez ciddi alıcılar arasın

  • Avatar serdar salbaş diyorki:

   merhaba, elinizde bulunan bal çam/çiçek/kekik/?? ne tür bal? muğla’nın hangi yöre/köyünden? miktarı ne kadar? ambalaj türü nedir? nakit alım yapabiliriz. acil irtibat bilgilerinizi bize iletiniz.

 193. Avatar Ibrahim halil diyorki:

  Sa bana toptan petekli yani çıtalı bal lazım petek yeni sarı ve içerisinde yavru yapmamış istiyoruz var mı yada üreten arkadaşın var mı

  • Avatar ERKAN AKTAŞ diyorki:

   Merhaba ıbrahim bey elimde çok kaliteli petekli çıta halinde 400 kilo bal var lazımsa irtibata geçebiliriz her türlü tahlili yapabilirizsiniz
   0534 981 86 99

  • Avatar ahmet ertaç diyorki:

   bayburttan ahmet ertaç 75 arıyla organık bal üretimi yapmaktayım elimde 100 çerçeve organik bal var
   sıfırbeşyuz otuz iki yüz altmış yedi elli altmış dokuz

  • Avatar Alper diyorki:

   ELİMDE erzincan yöresine ait çiçek Bali mevcuttur kendi uretimimizdir 600 kg süzme 700 kg petek vardır almak isteyen arkadaşlar İRTİBAT tel 05432083165

  • Avatar Murat teyyare diyorki:

   Süzme DÜŞÜNÜRSENİZ ELİMDE Muş Malazgirt Yayla Balı VAR 150 TENEKE UYGUN DAN Verilecektir İLETİŞİM bilgileri 0506 173 56 01 VEYA 05455466236

 194. Avatar Ergün diyorki:

  Merhaba elimizde hakkariden(semdinli) bali mevcuttur. Cicek balidir hem suzme hemde petek vardir. Ihtiyac durumundan mesaj atabilirsiniz.

 195. Avatar mUSTAFA GEDİK diyorki:

  DüZCE KESTANE hERKESE SELAMLAR BENDE 35 TENEKE KESTANE BALI VAR DÜZCENİN AKSU ORMANINDAN ELDE EDİLMİŞ MİS GİBİ ÜRÜN DESTEK KREDİSİ ÇIKTI 30 BİN LİRA HİBE BU DESTEĞİ ALABİLMEK İÇİN 30 BİNLİRALIK HARCAMA YAPMAM GEREKİYOR YAPTIGIM HARCAMALARIN FATURASINI DEVLETE VERECEĞİM ONLARDA HİBEYİ VERECEK BU NEDENDEN DOLAYI ELİMDEKİ BALLARI HIZLI ÇIKARMAK ADINA TENEKE USULU KİLOSUNU 60 TL DEN VERİYORUM İLGİLENEN ARKADAŞLAR ARASIN BALIMA İSTEDİĞİNİZ TESTİ YAPTIRABİLİRSİNİZ NUMUNE GÖNDERİRİM SAYGILAR

 196. Avatar yasin diyorki:

  20 yıldır ailecek ba2lcılık işiyle uğraşıyoruz.şimdiye kadar elazığ maden yaylalarındada doğal ortamda ürettiğimiz anzar balı kalitesindeki balımızdan emeğimizin karşılığını alamadık.bu ilanla umarım aracıları aradan çıkartıp biraz emeğimin karşılığını alıp tüketicininde uyğun fiyata bala kavuşmasını sağlarım.balımızın içeriği katıksız keven,kekik,kır çiçeği v.b çiçeklerden oluşmaktadır.ürünümüzü her türlü teste tabi tutabilirsiniz.bu konuda balımıza güvendiğimizden % 100 garanti veriyoruz.elimizde 300 teneke süzme bal ve 500 kğ civarında da paketlenmiş hazır petek balı mevcuttur.satışımız belli bir miktarın üzerinde toptan ve peşindir.yasin.tlf.05349627696

 197. Avatar Turan diyorki:

  Merhaba kar artvinde kestane balı üretimi yapmaktayım yeni sağım gerçekleşti ilgilenen arkadaşlara 200kg verebilirim

 198. Avatar ali diyorki:

  Merhaba elimde 100 kilo kestane beykoz süzme bali mevcut toplu olarak satmak ISTIYORUM ilgilenenler bana ulassin

 199. Avatar Erhan kada diyorki:

  İyi günler şu an elimde yeni mahsül 600 kg kestane balı bulunmaktadır. İlgilenenlerle görüşülebilir

 200. Avatar mEHNUR diyorki:

  merhaba BulgaRISTANIN DELIORMAN BOLGESINDE BULUNMAKTAYIM. YAKLASIK 1 TON AKASYA BALI VE 2 TON KADAR DA IHLAMUR (CAM) BALI BULUNMAKTADIR. TESEKKURLER

 201. Avatar Abdurrahman diyorki:

  Merhaba sitenizi tesadüf eseri GÖRDÜM mersinde lojistik sirketi sahibiyim elimde 300 kiloya yakin Bitlis hizan karakovan balı mevcut malima güveniyorum % 100 organiktir dilediğiniz her teste tabi tutabilirsiniz numune yollayabilirim iletişim adresim :0531 782 1397
  MSN adresim : a.sevgin@hotmail.com

 202. Avatar Kralice bal diyorki:

  Selamun aleyküm Kraliçe bal markasıyla yıllardır Kars ığdır dağlarında organik bal üretimi yapmaktayız Şuan elimizde 3 ton bal mevcuttur ilgili kişilerle görüşebiliriz.

 203. Avatar husniye diyorki:

  Merhaba erzincan yoresine ait Tunceli yaylalarinda organik cicek balimiz bulunmaktadir. Esimle birlikte calismaktayiz yaklasik 300 kg var elimizde..ilgilenirseniz cok sevinirim.

 204. Avatar cengizhan diyorki:

  Elimde 100 teneke trakya ayçiçek süzme bal mevcut toplu olarak satmak istiyorum .İlgilenenler ondan ulaşabilirsiniz.

 205. Avatar Cengiz diyorki:

  Elimde Hakkari kara kovan balı var %100 hakiki ilaç amaçlı kullanılmaktadır almak isteyen varsa mesaj atsın

 206. Avatar MUSTAFA diyorki:

  Hayırlı akşamlar elimde van yöresine ait üç ton süzme bal var Ballar organik dir tahliL için numune alabilir siniz ..

 207. Avatar isa diyorki:

  merhaba elimde kendi ürettiğim %100 doğal erzincan çiçek balı mevcut bunları satmak istiyorum yardımcı olurmusunuz ballarımı istanbula getirdim kendi imkanlarımla bir kısmını sattım fakat elimde 200 kg yakın bal kaldı

 208. Avatar bayram kilis diyorki:

  Slm BEN MUĞLA köyceğiz den YAZIYORUM. ÇIÇEK VE ÇAM balımız VAR. ÇIÇEK BALI ANKArA BALA YÖRESINE AIT. ÇAM balı da MUĞLA KÖYCEĞIZ BÖLGESINE AIT. BAL ALIMI YAPIYORSANIZ NE GIBI NE ŞARTTA BI BAL ALIYORSUNUZ. BILGI VERIRSENIZ MEMNUN OLURUM. ŞIMDIDEN ILGİleriniz IÇIN TEŞEKKÜR EDERIM.

  • Avatar Emre dere diyorki:

   Bartın(pob)potansiyel orman bölgesinde kestane delibal orman çicekleri ve Ihlamur balı üretiyorüm balım tamamen doğaldır.kara kovanla eş değer bal kalitesi vardır.tek farkı modern kovandadir ve petekleri önceden dış besin ile kabartılmış tır. İstediğiniz analizi yaptırabilirsiniz.05416686410

 209. Avatar makhmad yusuf diyorki:

  IYI GUNLER ONCELIKLE RUSYADAN YAZIYORUM BIZ SIBIRYA TARAFINDAN ALTAY BOLGESINDEYIZ BAL FABRIKAMIZ VARDIR %100 ORJINAL BAL SATMAK ISTIYORUZ TUM BELGELER MEVCUTTUR BALDA HIC BIR KARISIM BULUNMAMAKTADIR. TUM DENEYLER TESTLER YAPABILIRSINIZ YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIZ.

  • Enver Bayram admin diyorki:

   Merhaba Makhmad yusuf Türkiyedeki arıcılarımızın balları evde dururken dısardan asla bal alımı yapamayız ve yardımcı olacagım bir konu yok saygılarımla

  • Avatar cumhur diyorki:

   makhmad yusuf bey bende rusyada yasiyorum rusyadaki imkanlari nasil gelistirebiliriz bu konuda gorusebiliriz dilerseniz iletisime gecelim!!!

 210. Avatar ahmet korkmaz diyorki:

  buyıl 30 kovanla faliyet gösteren firmamız 2015 yılı için 75 kovan hedeflemektedir bu yılki ürünümüz perakende olarak kendimiz tarafından satışı yapılmıştır .2015 yılı üretimimizinmiktar olarak fazla olacağından toptansatışı lonusunda yardımlarınızı rica ediyorum

  • Enver Bayram admin diyorki:

   Sayın Ahmet KorKmaz Bey Sezon basında hatırlatırsanız Yardımcı olmaya calışacagım inşaallah

   • Avatar Arici ferhat diyorki:

    Elimde 400 kilo suzme yayla bali mevcut tarim bakanligindan analiz raporu vardir.kirikkale nil aricilik tel.05304602345

   • Avatar Mustafa demirer diyorki:

    Merhaba baba mesleği arıcılık yapacağım öncelikle pazar araştırması yapıyorum bayburtta 1750 rakımda üretim olacak kaTkısız ürettiğim balı 2018 Yılında Petek olarak

   • Avatar Gamze demirci mert diyorki:

    Merhaba 100 kovanla ilerloyorum bu yil. Suan 70 kovan sagim yaptim 1 ton cicek balim var. Gezici ariciuim kestane ve cicek. Suan arilarim trakyada..

    • Avatar Mesut diyorki:

     Meraba arkdaslar benimde hakkari semdinli betek bali var sekersiz bi borc karsiligi aldim 600 kilo kime datiyim kimseyi bulamadim uygunda veririm ama alici bir turlu bilamadim vanda alici olursa uygun veririm hemen

    • Avatar Nazım diyorki:

     Hangi bölgede yapıyorsunuz kestane balını toptan fiyatınız nedir

     • Avatar Yıldıray diyorki:

      Öncelikle selamun aleyküm elimizde borç karşılığı aldığımız 300 kg kestane-ıhlamur karışık karakovan balı vardır.kg fiyatı 100 TL dir. 25 kg lik teneke fiyatı 2.500 TL bu fiyata bu kalite çok zor bulunur. Kâr koymadan elimde kaldığı için satıyorum.

  • Avatar Yavuz DUZCUOGLU diyorki:

   Bende Erzurum dan şekersiz balimiz var bizimle irtibata geçmek ister misiniz 0554918425

   • Avatar Şeref diyorki:

    Merhaba Mersin Tarsusda bulunmakta olan arılarımın ürettiği %100 doğal kır çiçeği balı vardır.
    6 teneke bal vardır. Fiyat telefonda görüşülür.